Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha főorvos volna a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha főorvos volna a férjed, neked pedig csak szakmunkás diplomád volna, elkezdenél valamilyen egyetemet 30 évesen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 22:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Mi az a szakmunkás diploma?
2014. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Inkább a gyerekeket nevelném, és abban lennék jó, amihez tehetségem van.
2014. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a kérdést ma már elsütötted /cukrász vagy/. Akkor sem hittem el, hogy egy orvos elvett egy cukrászt. Az én orvos lányom se ment volna hozzá egy cukrászhoz. Nem azért, mert lenézné, hanem egyszerűen az ő köreikben nem találkoznak ilyen emberekkel. Teoretikusan: nem kezdenék el egyetemet.
2014. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%
Szakmunkás diploma. XD Ez olyan, mint a bölcsészdiploma?
2014. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
mi az a szakmunkás diploma???
2014. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%
én elkezdenék, nem azért, mert a férjem -cikinek- tart, hanem mert én magamat tartanám annak...és nem elégednék meg annyival, hogy egy szakmunkás végzettségem van.. (amugy ezt nem értem, mi az a szakmunkás diploma? érettségid van, ugye?)
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
én több diplomával egy szakmunkás végzettségű emberrel éltem együtt 5 évig, nem azért ment szét a kapcsolat, mert nem volt azonos papírfecnink vagy közös témánk...a sznobok meg menjenek a sunyiba, attól, hogy valakinek van valami diplomája még találkozhat egy szakmunkással...
2014. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy ahogy érzed. Ha te többnek éreznéd magad diplomával és van olyan, amit szeretsz csinálni, akkor simán! Viszont ha az váltotta ezt ki belőled, hogy a férjed lekezelő, akkor az már más...
2014. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%
Diploma = végbizonyítvány. Én nem azért kezdenék egyetemet, mert a férjem ilyen vagy olyan, hanem magamért, hogy tanuljak felsőfokon valamit, ami érdekel. Önmagában a főorvosság semmi, aki korban eljut valahová azt egy idő után kinevezik annak, hiába is van tele a fél temető hálás betegeivel. Egy szakmájában kiváló szakmunkás egyébként kereshet annyit, sőt többet, mit egy főorvos hivatalosan.
2014. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%
Ezt kérdezted már. Bár a szakmunkás diploma miatt megérte ezt a kérdést elolvasni...
2014. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!