Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok volt már olyan hogy a házasság alatt szerelmesek lettetek egy másik férfibe is úgy hogy közben a férjetek is szerettetek. Mi a megoldás ilyen szituban? Mind2 szerelem viszonzott

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
7-eske, neked tuti meg volt a kolléga:D Csak az adja ezt a műsort:D Reméljük nem a kollégáé a gyerek:D
2014. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Csak lelkiismeretfurdalásom van..
2014. ápr. 15. 23:17
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy UFO, sok emberrel előfordul ilyen, sokszor mire észbekapunk, már nem vagyunk urai az érzéseinknek.
2014. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csinaljak?
2014. ápr. 15. 23:23
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem, ha egyszer kimondja valaki, hogy IGEN, veled akarom leélni az életemet, akkor hűnek kell maradni. Úgy pedig könnyű, ha nincsen kísértés. Ha van, kísértés, és ellen tudsz állni, akkor vagy igazán hűséges, igaz társ. Persze, egy életünk van, úgyis kibírja a házasság...ahogy írták fentebb. De én pl. nem tudnék a Férjem szemébe nézni, ha mással képes lettem volna megcsalni...


Szerencsére én döntöttem a házasságkötésünkkor és ehhez tartom magam. Ez a legtisztább.


25N

2014. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%

12.ecskènek üzennèm,hogy hogy jön ö ahoz,hogy a gyerekemrõl ilyet feltètelezzen?!

Mert az hogy engem sèrtegetsz,azt lesza.r.om.

Megirtam segitsègkèppen az esetemet,ha rejtegetni valóm lenne,valószinü,nem irtam volna semmit.

8èv alatt soha nem csaltam meg a pàrom.Nem birnèk tükörbe nèzni.A baba pedig a munkahelyem elvesztèse utàn 2 èvre rà született.Règ màshol dolgoztam.Vannak akik tudnànak akkora hazugsàgba èlni,de èn nem.Gondolom magadból indultàl ki.Ez undoritó volt töled!

2014. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Bocs egyelőre csak megjelölöm a kérdést, hogy ne vesszen el.
2014. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Igaz akkor még nem voltam házas,csak terveztük de velem is megtörtént.Lehet hülyén hangzik de elmondtam az akkor még vőlegényemnek.Ő ultimátumot adott hogy választanom kell.Vőlegényemet választottam és nem bántam meg,a másikat rövid időn belül elfelejtettem a párom azóta a férjem és azóta se fordult elő ilyen velem,8éve vagyunk házasok.Amikor ez megtörtént hogy úgy éreztem másba szerettem bele akkor a kapcsolatunk elég mélyponton volt.
2014. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kicsit ezt érzem, nem vagyunk házasok, van/volt egy másik férfi, aki házas. Most megszakítottuk a kapcsolatot, nagyon rosszul érzem magam miatta, de nem volt helyes, ő sose hagyta volna el a feleségét, én meg nem is tudom mit akartam. Most mindketten a saját kapcsolatunkra koncentrálunk...

Testiség sosem volt köztünk!

2014. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituációban, hidd el hogy ez csak fellángolás! Nem éri meg! A férjemmel vagyok, és újra jobban beleszerettem. Megbántam volna ha megteszem..jobb így :)
2014. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!