Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok volt már olyan hogy a házasság alatt szerelmesek lettetek egy másik férfibe is úgy hogy közben a férjetek is szerettetek. Mi a megoldás ilyen szituban? Mind2 szerelem viszonzott

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituációban még jóval azelőtt, hogy összeházasodtunk, de az azért tudott kialakulni, mert nem voltak rendben köztünk a dolgok, és nem beszéltünk róla. Ha nem hiányzik valami a már meglévő kapcsolatból, akkor nem alakul ki vonzalom mással, ez pedig akkor alakulhat ki, ha nem kapunk meg valamit, és el kezdjük a kapcsolaton kívűl keresi, mert nem tudjuk, hogy máshogy is lehet. Nálam legalábbis ez volt. Az eredménye az lett, hogy majdnem elveszítettem a párom, akivel akkor jöttünk rá mindketten, hogy mennyire fontosak vagyunk egymásnak, és változtattunk ezután sok mindenen. Tulajdonképpen innen indult igazán a kapcsoltunk, innentől kezdve töltöttünk együtt igazán időt, alakítottunk ki igazi, szívből jövő közös terveket, megtanultunk kommunikálni, beszélni egymásnak az érzéseinkről, meg még egy csomó mindent.


Amikor 1,5 évre rá feleségül kért, majd 2 hónap múlva megvolt az esküvőnk, boldogan mondtam igent, és teljesentudatában voltam az elköteleződésnek. Házasság mellett nekem nem fér bele az, hogy kívűl keressem a boldogságot, vagy a boldogság egy ilyen részét, ezért nem is engedek közel magamhoz sem fizikai, sem lelki értelemben senkit, csak a férjem, hiszen tettem neki egy ígéretet. lehet, hogy nekem olyan szempontból könnyebb, hogy mi még a házasság előtt túlestünk ezen a fázison. Nem könnyű a helyzeted, és úgy is te fogsz dönteni, de az tud bejönni egy ajtón, akit beengedsz. Ha fontos még a házasságod, én becsuknám a helyedben azt az ajtót a másik pasas előtt, és sokkal szélesebbre nyitnám a férjem előtt.


Amelyik kapcsolatba energiát fektetsz, az fontossá válik. A jó házasság munka is egyben, olyan értelemben, hogy időt és energiát kell szánni egymásra. Beszélgetni, közös programokat csinálni, újabb és újabb közös pontokat találni, közös célokat kitűzni, együtt tervezgetni, beszélni azokról a dolgokról, amik fontosak neked, és meghallgatni őt azokról, amik meg neki fontosak, ezekben közös pontokat találni.


Kérdező, gyereetek van már? Mióta vagytok házasok? Mióta tart a dolog a másikkal? Neki van kapcsolata/felesége?

2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kedves Utólsó! Valami eszembe jutott így hogy végigolvastam soraid., csak nem tudom hogy írjam bar ez egy anonim oldal.. Szoval a testi része is jó a házasságunknak sűrűn van meg minden...de mindig csak egy pózban én vagyok fenn. Sokszor fantáziálok arrol hogy hátulról meg előről de a férjemnek olyan izületi gondjai vannak hogy úgy nem csinaltuk ez miattsoha se.

Es erről a pasiról pont azt fantazialom hogy előről hátulról.. Nem tudtam finomabban leírni hogy érthető legyen. Talan ez az a rés .

Csak ugye én megfogadtam a templomban hogy egeszségben betegségben..

4 éve vagyunk hazasok , de elég későn hazasodtunk.

Gyermekaldas ezidaig nincs. De szeretnénk.

Egyébként attól is félek hogy mi van ha a pasitól meg egyből teherbe esnék mit tennék...belegondolni is szörnyű

2014. ápr. 16. 14:03
 23/31 A kérdező kommentje:
A másiknak tudtommal nincs partnere és nem is házas
2014. ápr. 16. 14:04
 24/31 anonim ***** válasza:
A helyedben az utolsó kommentedre reagálva, ha a szexnek ez a része hiányzik, akkor megpróbálnám úgy, hogy például a férjed az ágy mellett áll te pedig négykézláb úgy azért eléggé be tudsz segíteni a mozgásba (nem tudom milyen magas az ágy stb) vagy vibrátorral. Azért egy pózban én nem tudom túl jónak és érdekesnek elképzelni a szexet, szóval érthető, hogy másra is vágysz. Nehezen tudom elképzelni, hogy ne lehetne valahogy kivitelezni :)
2014. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Dehogy esnél teherbe, védekezni lehet.

Nagyon gondolj bele, hogy ha kiderül mit veszíthetsz. Akkor sokkal nagyobb gondban leszel, mint most.

Nekem a gondom, az is volna, hogy a szerelmednek nincs párja és családja, így nagyon rád telepedhet, téged egyre nehezebb helyzetbe tenne a szitu.

De ha vele megtudod ezt beszélni, hogy ő mit vár el és neked nem terved elhagyni férjedet, és tudsz abszolut óvatos lenni, és lelkiismereteddel megbírkózni, akkor kényeztesd magad egy kicsit.

2014. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4 év után itt tartasz? Akkor sürgősen lépj ki a házasságodból.
2014. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Szerintem ne csinald, neha jobb ha a dolgok fantazia szinten maradnak.Szornyen erezned magad utanna.Beszeld meg a ferjeddel a szex dolgot, valami megoldas csak van ra.
2014. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nemááááár, hogy mindig csak te vagy felül!!! Nagyon kényelmes pasas lehet a párod!! Mi az, hogy izületi gondjai vannak????Az effajta monoton szexualitás bizony dögunalmas lehet.Akkor te pont ezért engedsz teret a másik férfi iránti érzéseidnek.Mert nem kapsz meg mindent a jelenlegi párodtól.Én tizenéves házasságban élek, de az fűti az érzelmeinket, hogy mindig más pózban, más helyen és egy aktus folytán is szinte megvan az előlről is, meg a hátulról is. :D Sürgősen változtass!!! Vagy az izületessel megbeszéled ezt, és ha nem változik semmi, akkor kipróbálod a másikkal.
2014. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia,

Bár régi a kérdés, kívűncsi vagyok, hogy alakult azóta a dolog, elmondod?

Én most vagyok hasonló szituban... Nem volt róla szó, hogy bárki is elhagyná a házastársát ezért. Nem is vártuk el egymástól.

3hétig tartott a dolog, ugyanis lebuktunk.

Iszonyatosan nagy lelkiismeretfurdalásom volt végig, de anyira, tényleg annyira vonzott ez a férfi, hogy nem tudtam ellenálni egyszerűen és én is vonzottam őt.

Hozzáteszem, a házasságom is kicsit mélyponton volt már pár hónapja, ezért is alakulhatott ki a másik dolog. Ami valószinű még tartana, ha nem bukunk le...

Ez egy hónapja volt, sajnos ezt a férfit még mindig nem tudtam elfeljteni, de próbálkozom... :( A férjem viszont megbocsájtott, jobban szeret mint valaha, és a házasságunk is kezd rendbejönni szerencsére... ez a fontos.

2014. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Igen, volt (van). Anonim oldal, jólesik leírni. Én csak fél éve mentem férjhez, részemről sosem volt nagyon lángoló szerelem, de nagyon jól megvagyunk a férjemmel, ő nagyon odaadó, megbízható, a tenyerén hordoz, ja, és mivel én is hívő vagyok (pár éve), fontos volt, hogy ilyen társat válasszak.


Előtte volt egy nagy csalódásom, igazából kapcsolatnak sem nevezném, mert nem voltunk együtt hivatalosan, inkább laza viszonynak, bár részemről egyáltalán nem annak indult, én nagyon bele voltam habarodva abba a férfiba, ő viszont eléggé pofára ejtett. Ővele meg is szakítottam a kapcsolatot, de aztán olyan helyzetbe kerültük, hogy mivel szegről-végről kollégák vagyunk, időnként találkoznunk kell szakmai programokon (szerencsére nem túl gyakran, évente pár alkalommal). És jobbnak láttam, ha kialakítok vele egy kellemes kollegiális viszonyt, mint azt, hogy inkább ellógok a szakmai programokról, nehogy találkoznom kelljen vele.


Na, nekem ő az, akibe időnként beleszeretek, ha éppen találkoznunk kell hivatalból. Meg időnként szoktunk csetelni (semmi olyan témáról nem szoktunk, amit nem vállalok fel a férjem előtt). Egy-egy csetelés vagy szakmai okból történő találkozás után pár napra ismét belehabarodok, de szerencsére ez el szokott múlni, idővel visszazökkenek a nyugodt, megszokott életembe.


Én megfogadtam, hogy soha többé nem akarok olyan érzelmi hullámvasutat, mint ezzel a pasival, teljesen kicsinált, utána tudatosan kerestem olyan nyugodt, megbízható férfit magamnak, mint a férjem. Soha többé nem fogok "összekavarodni" ezzel a pasival (mivel hívő vagyok, hiszek a házastársi hűségben), de az tény, hogy olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy bármikor képes volnék újra teljesen beleszerelmesedni. De véleményem szerint ez döntés kérdése. Márpedig én döntöttem. A férjem mellett.

2017. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!