Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális az, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 18 éves lány apja nem engedi meg 6 hónap után hogy a barátja (20) náluk aludjon vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
29%
"Kiteszi a házból" meg a szerető apa, hogy is fér ez össze . Szerintem egy buta p-ras-t.
2014. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
22%
Má mikó hazaé a kocsmábu.
2014. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
24%

# 11/12


Szereti, ugy hogy onnan hagyja, hogy azt tegye amit akar.

2014. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
23%
Ezt hol olvastad 11-12 hogy "Kiteszi a házból" ?
2014. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
44%
Egyik válaszoló írta.
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
68%

En irtam, hogyn ha a lanynak nem tetszik az, amit az apja akar es megis a baratjanal alszik, akkor elofordulhat, hogy az apja kiteszi a hazbol. Ha a szabalyait nem tudja/akarja elfogadni, akkor a segitsege se kelljen.

En inkabb beszelnek az apammal errol, az lenne a legegyszerubb. Mondjuk megkerdeznem, hogy miet nem enged a baratomhoz aludni. Lehet, hogy pl a nemkivant terhessegtol felti a gyereket.

2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%
Vagy úgy gondolja, hogy előbb érettségizzen le az a gyerek, csak aztán játsszon felnőttest. Ha valaki betöltötte a tizennyolcat, azzal csak jogilag válik felnőtté, egyébként még hosszú utat kell megtennie.
2014. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Bár a többi kérdésemre lenne ilyen sok válasz.. :)


Nyilván én sem szeretek másnál zavarni és engem is tanítottak itthon hogy mit illik és mit nem, de hogy házasságig nem aludhatunk egymásnál 2014ben kicsit furcsán érintett. Nem ezen fog múlni a kapcsolatunk, de nagyon jó lenne reggel őt látni elsőként és este összebújva alukálni.


Valamelyikőtök írta, hogy bőrig ázva nem érezte jól magát náluk 6 hónap után, mivel mi télen jöttünk össze elég sűrűn voltunk egymásnál (inkább én (F) náluk) jól megismertem a szüleit, sőt azt is mondhatom hogy már akkor ismertem őket, amikor a lányukat megismertem. Jellem, megjelenés, értelem stb szóval látszott hogy lett nevelve. :))


Úgy szintén nem szeretném, hogy itt aludjon hogy az édesapuka nem "engedélyezte" hiába hogy 18 éves eldöntheti már magának, mikor hol alszik. Emiatt nem szeretnék semmiféle nézeteltérésbe keveredni a szülőkkel.


Szóval még egy kérdés:


Az normális hogy házasságig nem aludhat együtt a lány a fiúval? :))

2014. ápr. 21. 20:11
 19/37 anonim ***** válasza:
15%
Az egy dolog 18éves.Normális,én sem engedném.pl évente lesz uj barátja évente kerülgessek egy idegen pasit?van ágya a fiatal úrnak, aludni egyedül is tud.
2014. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Kedves, én vagyok, aki írtam, hogy bőrig ázva is alig mentem fel megszárítani a hajamat...Mi ősszel jöttünk össze, úgyhogy a 6 hónapban ősz is volt s tél is, pontosan...



Amúgy nem bántásból írtam a dolgokat én is nem rég voltam 18, s akkor már mi is együtt voltunk, szóval értem a problémádat, de felnőttként másként látom már kissé. Mondjuk én nem is akartam a pároméknál aludni, de az már egy másik történet. :)



Amúgy meg azt senki nem mondta, hogy házasság előtt nem kéne együtt aludni, az már tényleg a jéghegy csúcsa lenne és igen nagy kockázat. Szerintem még jót is tesz együttélni házasság előtt, megnézheted, nagyjából mire számíthatsz a későbbiekben, hosszútávon :)))

Nálunk a párom családjában mindenki katólikus és pl. a nagymamája és az anyukája tartják is nagyon a katolikus törvényeket, úgyhogy gondolod mi volt a véleményük, mikor összeköltöztünk. Ennek már két éve és ma már senki nem foglalkozik a dologgal, mondjuk havonta egyszer megkérdezik (mivel már eljegyzés volt), hogy mikor lesz az esküvő, de ennyi, leszálltak a témáról. Én már végeztem az egyetemmel, mire összeköltöztünk, úgyhogy senkinek nem lehetett ilyen téren kifogása.


Azért azt továbbra is fenntartom, hogy akik elég nagyok ahhoz, hogy összeköltözzenek, azok legyenek elég nagyok ahhoz is, hogy eltartsák magukat.

2014. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!