Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
Külsőleg is érdekel,és belsőleg is,mindent leírhattok amit fontosnak tartotok!
2014. ápr. 26. 19:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de mibe fogadunk, hogy lesz egy csomó női válaszoló is?!
2014. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Kedves, vidám, nem hisztis, lehet vele beszélgetni, külsőleg elég ha átlagos.
2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Egy vörös nimfomániás csaj akinek a hobbija a palacsintasütés.
2014. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez jönne be:

Külső:Ne legyen túlsúlyos, de azért csontváz sem.Legyen tiszta,igényes,de azért nem olyan aki 10perc alatt lenullázza a számládat.

Belső:őszinte,intelligens,megértő,vicces és igazán szeret.Nem csak a pénzed,vagy a külsőd miatt, hanem belsőleg.

2014. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%

90 cm magas és kockafejű!

(Állva tud orális örömökben részesíteni, és közben megáll a fején a sör!)

:D

2014. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Külső: Telt, dögös, fekete hajú bombázó. Fehér bőr, nagy cickók, hosszú, popsiig érő haj.

Belső: Kedves, megértő, intelligens, házias (igazi konyhatündér legyen ), legyen bőven humora, egyezzen az értékrendünk és nagyjából minden. Szóval egy húron pendüljünk!

2014. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Az ideális nő az aki elfogad olyannak amilyen vagyok, ha rossz passzban vagyok akkor is mellettem van nem pedig megsértődik, aki keresi a társaságomat nem pedig mindig azt várja el hogy én menjek utána, aki nem a pénztárcám tartalmára kíváncsi, aki tud motiválni de nem úgy hogy baszogat hanem jó hatással van rám és biztat a sikereim elérésében akár hasznos tanácsot ad, reálisan gondolkodjon, ne legyen elszállva magától, és nagyon fontos hogy legyen hűséges és őszinte. Külsőleg pedig legyen sportos, nem muszáj 10/10-esnek lennie de ne hagyja el magát, sportoljon valamit és ne szemét kaját egyen.
2014. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Könnyed kapcsolathoz elég ha a nő csinos, ápolt és jó természetű, kellemes társ szabadidő programokhoz. Komolyabb kapcsolatnál a jellem egyre jobban számít. Feleségnél már elsődleges prioritás a jellem, képzettség, műveltség, egészség, munkaetika, családi háttere (legjobb eséllyel ilyen nőtől lesz értékes utód, feleség szüleivel, testvéreivel fontos a jó kapcsolat).
2014. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
tudjon tükörtojást és palacsintát sütni,a többi megoldható
2014. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

Hy!

Nálam ami fontos:Legyen eltökélt,jövőképe,ne legyen délig alvós,azaz ne legyen lusta,azért tudjak vele közös programokat csinálni pl kirándulás,motorozás,néha egy kis esti bulizás valamerre,szeresse a romantikát,tudjon főzni,legyen megértő,szeresse a gyerekeket,állatokat,szeresse a munkáját,szeretném ha életvidám lenne,azaz legyen gyönyörű a mosolya.

Ami a külsőt illeti,nem nagyon vagyok válogatós,tökmindegy a testalkat a lényeg hogy számomra vonzó legyen legyen vékony vagy nagyobbacska.Én szeretem a magas nőket,szeretem ha világosabb szemük van de ez mellékes mert sötét szemmel is vannak tutajosak! Én mindenféleképpen a hosszú hajat szeretem(egyenes) ,színre ami nagyon bejön az a vörös,de jó a szőke is de amire igazán vágyok az inkább egy visszafogott szőkés barna lenne.Külsőleg csak még annyit hogy imádom az átlagos nőket a plázacicákat nem szeretem ,szóval imádom az átlagos nőket,mindegyikben van valami apró különlegesség és ettől jó az egész!De mivel szépségről beszélünk ez mindenki számára mást jelent,van olyan hogy olyan nőm volt aki másnak mondjuk nem tetszett,de nem is az érdekelt hogy másnak jöjjön be!

Úgy nagy vonalakban ennyi lenne.

2014. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!