Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
Külsőleg is érdekel,és belsőleg is,mindent leírhattok amit fontosnak tartotok!
2014. ápr. 26. 19:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Látom szombat este mindenki sörrel ül a géphez! :)
2014. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

"Haha!:)Melyik férfi nyomja szombat este a billentyűt?Azok az asszonyt nyomják,kivéve a kockákat:)!"


És te mi vagy? Pasi, akinek nincs kit nyomogatni, vagy asszony, akit nincs aki nyomogasson? :D

2014. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Citrom szitu van:),na most kaptam egy tockost:)!Itt van mögöttem és gyepál help!!!!!:)
2014. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%
Rendelkezzék éleslátással. Ennek számos tulajdonság előfeltétele és megannyi kimenetet predesztinál. Úgyhogy én csak ezt az egyet említem.
2014. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hagyd magad és közben óvatosan kezd el vetkőztetni hogy ne vegye észre csak akkor mikor hirtelen berakod neki :) És utána rendeződik is :)
2014. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mi a jó a molettekben?"


Nem is kell tudnod, ha neked más tetszik. Egyszerűen fogadd el, ízlések és pofonok. Én pl. nem szeretem a bort, más rajong érte. De nem szólok be neki ezért... ;)

2014. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
92%

Nagy test nagy élvezet! :)

Jók a molett nők is!

sokunknak az is bejön :) Lehet a extra cicikkel tudnak elcsábítani :)

2014. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
29%
Számomra az a tökéletes nő, akinek halott az anyja, mert eddig az összes barátnőm anyja hangyás volt. :D
2014. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!