Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
Külsőleg is érdekel,és belsőleg is,mindent leírhattok amit fontosnak tartotok!
2014. ápr. 26. 19:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Itt egy páran magasra tették a lécet a palacsintával! :)

Jogos!!! :)

2014. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

"Bocs, de mibe fogadunk, hogy lesz egy csomó női válaszoló is?!"


Akik férfinak álcázva magukat leírnák a saját jellemzőiket. :D

(Na, tessék, minimum egy női válaszoló már van is :D )

2014. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

céltudatos, pénzes

külsőleg szolid

2014. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%

"Akik férfinak álcázva magukat leírnák a saját jellemzőiket"

Miért tennének ilyet? Nem értem a nőket! :) :)

2014. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem nekem nincs kifejezetten ideálom. Szeretem a kis, közepes és nagy melleket is, bár a kisebbeket jobban preferálom. Tetszenek az enyhén molett és a karcsú alkatok, szeretem a szép, edzett feneket, de ugyan úgy van szép lapos fenék is. Arc... na ezt nem lehet leírni. Szép, vagy akár különleges, de hát ez nem sokat sejtet, gondolom. :)

A belső természetesen fontosabb, hisz az a külsővel kiegészülve tesz egy nőt gyönyörűvé. Szeretem, ha tudok vele mélyebb témákat érinteni, ha annak helye van. Szeretem, ha boldogul nélkülem is egy társaságban (természetesen nem hagynám ott, csak ne legyen egy energiavámpír), érti a viccet és el tud hülyéskedni bármiről. Vonzanak a csendesebb lányok is, bár attól tartok, hogy nem tudnánk egymással azonosulni. Nem igazán vagyok otthonülős, inkább vagyok extrovertált, szeretem a társaságot. Tömören ennyi lenne. :) 20/f

2014. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%

#13 vagyok

a lepontozóknak üzenném, lehet neki bejön ha lehúzzák, de akinek van státusza az szerintem szeretne maga mellé egy hasonló kaliberű nőt.

2014. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mi a jó a molettekben?
2014. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%

telt = nagyobb felületen szép :)

legyen őszinte,tudja mit akar,legyenek céljai.

engem ne cseszegessen ha a barna cserép alá fekete alátétet teszek.

ennyi.

2014. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 viktorvarga ***** válasza:
14%
az életem nője az pont olyan mint te,én bármit megtennék ő mindent elhinne...(tankcsapda)
2014. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5%
Haha!:)Melyik férfi nyomja szombat este a billentyűt?Azok az asszonyt nyomják,kivéve a kockákat:)!
2014. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!