Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek az alaptalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az alaptalan féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
A férjem hamarosan tudósdoktor lesz geológiából, én viszont csak fodrász vagyok. Sosem hülyézett le és nem is bántott ezzel, de nagyon butának érzem magam mellette, mikor elmegy kutatni, vagy olyan munkákat ír, amikből én semmit sem értek. Átbeszéltük már ezt és tényleg tudom, hogy őt ez nem zavarja és nagyon szeret, de van egy olyan rémálmom, hogy megcsal valakivel, aki okosabb mint én. Már arra is gondoltam, hogy én is egyetemet végzek, de az nem az én világom és nem is menne.
2014. ápr. 29. 15:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! A mesterfodrász képzés pedig tényleg jó ötlet!
2014. ápr. 29. 16:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne nezd le a sajat munkad, sajat szakmad. Azt is meg kell tanulni, sokan evekig kepzik magukat. Minden szakmara szukseg van, mindenki hasznos.
2014. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
A férjednek Te vagy a legjobb NŐ, a legjobb FELESÉG! Ezt ne feledd!
2014. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kár egyetemen gondolkodnod, én is inkább azt javaslom, hogy a szakmádban képezd magad, fejlődj.

Beszélgetni meg én sem tudnék geológiáról, hiába van 2 diplomám, de a férjem munkájához sem tudok hozzászagolni sem ( ő gépészmérnök ).

Könyvekről, színházról, politikáról, versekről, művészetről viszont bármikor jól elbeszélgetünk akár egy jó bor mellett. A műveltség fontos, de ahhoz meg nem kell egyetem, ismerek én olyan diplomást is, aki azt sem tudja, mikor volt a 2. VH és műkörmöst, aki Kantot olvas szabadidejében.

2014. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mustafa33 ***** válasza:
Tanulj, szerezz diplomát. Akár cipőfűzésből is. És nem a férjed miatt, hanem magad miatt. Mert itt te vagy elégedetlen saját magaddal. Ha van rá lehetőséged, menj egyetemre. Aztán akármilyen diplomával fodrászkodhatsz tovább, ha azt szereted.
2014. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azok a nők is fodrásznál csináltatják a hajukat. Én (bár nő vagyok) nem nézek le senkit, akinek nincs diplomája. Szerintem nem attól függ az intelligencia. Anyámnak érettségije sincs, mégis a legtájékozottabb ember a családunkban. Én egyetemet végeztem, de szerintem ő a műveltebb.

Mindig van olyan, akinek "nem érünk a lába nyomába".

Ha vigasztal, engem az szokott bántani, hogy értelmiségi vagyok, akinek a munkája eredménye nem "kézzel fogható", hogy nem értek ilyesmihez. És hogy az én munkám nélkülözhető volna, de a fizikai dolgozóké nem.

2014. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Megnyugtatnál? :-) (utolsó)
2014. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mustafa33 ***** válasza:
Tőlem kérdezted? Szívesen, de hogyan?
2014. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mustafa33 ***** válasza:
Miért gondolod, hogy az értelmiségi munkája nem olyan fontos mint a fizikai dolgozóé. Van aki kitalálja és megmondja hogyan, van aki megcsinálja. kettő között van a kézműves, vagy régi szóval az iparos mester aki megmondás nélkül is meg tudja csinálni. Mindhárom fontos.
2014. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mustafa33 ***** válasza:
Én legszívesebben a harmadik lennék.
2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!