Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kis dolgokban döntésképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis dolgokban döntésképtelen férjet más hogy kezel?

Figyelt kérdés

Van egy rém idegesítő szokása. Nem nagy horderejű dolgokban döntést kér tőlem, majd elkezd azzal vitatkozni.

Mondok egy példát:

Tegyük fel, felhív hazafelé:

- Beugorjak még vásárolni?

- Nem, köszi, nem muszáj.

- De itt vagyok a bolt közelében.

- Akkor igen.

- De már elég fáradt vagyok...

- Akkor ne menj be.

- De ezt még gyorsan el tudnám intézni.

- Akkor menj be... (itt már rángatózik a szemem)

- De végül is holnap is ráér...


És folytathatnám. Többször megkérdeztem, hogy direkt szopat ilyenkor, vagy miért csinálja? Ha van egy elképzelése, akkor tegyen úgy, ha meg engem megkérdez, akkor ne kezdjen el vitatkozni...


Apróság, de napi szinten előadja.


2014. ápr. 29. 19:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Csak hangosan kimondja a gondolatait, nem is biztos, hogy választ vár!

ez épp olyan, hogy a női panaszkodásra szokták azt javasolni a férfiaknak, hogy csak hallagassák meg a nőt, de tanácsot ne adjanak, azt nem várják el a nők, még ha úgy is tűnik.

Nála is ez a helyzet. Ne javasolj semmit, vagy csak annyit, hogy "ahogy jónak látod". Csak hallgasd meg, és kész. Majd kezdj el másról beszélni.

2014. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 mustafa33 ***** válasza:

Nem, de nekem ez ismeretlen szitu. És a türelemnek is van határa, és akkor biztos. A leírtak szerint ez már túl van azon a határon. És ilyenkro nioncs ártelme a további huzavonának, ezt már csak ilyen két szavas válaszal lehet megoldani, hogy az térítse észhez.

Egyébbként másik kérdésnél megkapom, hogy nem értem a viccet, mikor felháborodok azon, hogy valaki leknrvázza a feleségét, itt meg én vagyok az alpári ☺.

2014. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A legjobb tulajdonságom a határozottság.Vagy mégse? :-)


A sógorom ilyen.Csak azért bonyolódik bele a buta kérdésekbe,hogy beszélgessünk vele.Ha nagyon elmegy a téma,akkor leállítjuk és mondjuk neki,hogy gondolkozzon,találja ki.

Ilyen a személyisége egyik füleden be a másikon ki.Megváltoztatni nem tudod csak elfogadni.

2014. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy ez ekkora probléma lenne. A férjem is képes háromszor felhívni, hogy milyen joghurtot hozzon.

Pl: barackosat vagy epreset. Jogobellát vagy Danone-t, kicsit vagy nagyot?

Ennek ellenére a sikeres a munkájában, naponta hoz felelősségteljes döntéseket, és a fontos dolgainkban is együtt döntünk.


Kár ezen rágódni. Valaki már írta, ha legközelebb felhív, mondd meg, hogy igen, menj be légy szíves a boltba és hozz...stb. Apró dolog, gyorsan eldöntöd helyette, és kész.

2014. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nálunk a másnapi ebéddel van ilyen probléma.

-Mit főzzek holnap?

-Nem tudom.

-Mit ennél?

-Nekem mindegy.

-Töltött káposzta?

-Á, azt most nem kívánom.

-Akkor mit kívánsz? Húsosat, tésztát, valami levest, palacsintát...?

-Nekem mindegy....


Ilyenkor meg főzök azt, amit én kívánok, ha nem tud valami támpontot adni. Konkrétumot meg nem várok tőle :D

Mondjuk most már inkább a 7 éves fiamat kérdezem meg, mit enne, mert ő rögtön mond valami konkrét kaját... :)

2014. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
(mustafa, kár volt eldurvítani ezt a kérdést, nem szoktad máskor, mi a baj. Itt szeretet és gyöngédség van a háttérben -és egy kis humoros évődés - különösen a 2-es a zabpehellyel)
2014. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 mustafa33 ***** válasza:

Mert nem gondoltam, hogy szeretet van a háttérben, ha a kérdező olyan szavakat használ: "szopat". Ehhez nyugodtam passuol az általam használt két szó is.

De ha úgy gondoljátok, akkor bocs hogy szóltam.

2014. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
úgy gondoljuk mustafa, rendben (de igaz, tényleg nem kéne ilyen szavakat használni) Kérdező: Szerintem az a jó, ha visszakérdezel: te hogy gondolod? és mond valamit, fogadd el (jó lesz!), még, ha nem is tökéletes, mert úgyse tökéletes semmi.
2014. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 mustafa33 ***** válasza:

Ha kapok tanácsot hogy kell saját választ töröltetni, azt is szívesen megteszem. Nem szeretem "rontani a levegőt".

Várom.

2014. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
(jól, van, ne vedd annyira a szívedre, mustafa, lépjünk tovább,ü.: aa)
2014. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!