Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kis dolgokban döntésképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis dolgokban döntésképtelen férjet más hogy kezel?

Figyelt kérdés

Van egy rém idegesítő szokása. Nem nagy horderejű dolgokban döntést kér tőlem, majd elkezd azzal vitatkozni.

Mondok egy példát:

Tegyük fel, felhív hazafelé:

- Beugorjak még vásárolni?

- Nem, köszi, nem muszáj.

- De itt vagyok a bolt közelében.

- Akkor igen.

- De már elég fáradt vagyok...

- Akkor ne menj be.

- De ezt még gyorsan el tudnám intézni.

- Akkor menj be... (itt már rángatózik a szemem)

- De végül is holnap is ráér...


És folytathatnám. Többször megkérdeztem, hogy direkt szopat ilyenkor, vagy miért csinálja? Ha van egy elképzelése, akkor tegyen úgy, ha meg engem megkérdez, akkor ne kezdjen el vitatkozni...


Apróság, de napi szinten előadja.


2014. ápr. 29. 19:18
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Pardon, ha valaki pitypang lelkét felborzoltam a fogalmazással, akkor modorosabbra váltok: "direkt évődik/viccelődik/ironizál/teszteli a határaimat a drága egyetlen szívem csücske, cuncimókus férjuram?"

Kérem, mindenki válasszon vérmérséklete szerint a fenti lehetőségekből.

2014. máj. 1. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!