Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem, vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, vagy sem? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

A férjem korábban egy volt kalandjával hónapokon átszexchatelt a facebookon, a végén már a személyes találkozást szervezték. Lebukott (régebben megadta egyszer a jelszavát), így az egész beszélgetést végigolvastam. Akkor úgy tudtam, semmi több nem történt. Ennek kb 3 éve, azóta annak a nőnek is van gyermeke (nekünk korábban is volt).

Tegnap este beszélgettünk egy pohár bor mellett és szóbakerült, hogy mivel bántottuk meg valaha a másikat. A férjem azt válaszolta, hogy "Tudom, én azzal, mikor megcsaltalak". Először ki se mondta végig a szót,én kérdeztem vissza, hogy mit mondtál? Aztán annyit mondott, hogy fizikailag nem, de számára az a szexchatelős időszak annak számított.

Bár nekem anno nagyon fájt, de nem tekintettem rá eddig megcsalásként, mert érzelem nem volt benne és tudtommal fizikailag sem történt me. Mo st viszont elbizonytalanodtam.


2014. máj. 4. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha abból a tényből indulunk ki hogy minden férfi disznó akkor meg.
2014. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Bence_ ***** válasza:
100%

Szerinte megcsalt. Elmondta, tudja, hogy evvel nagyon bánt.

Külünben is az érdekes, hogy TE hogy éled ezt meg.

2014. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem tudtam volna vele maradni. Volt párom ic csinalt ilyet, az exével, mindenki tagad de én sem vagyok hülye.
2014. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Na de azért már álljon meg a menet! Az szép, hogy tények, adatok hiányában mindenféle feltételezésekre, képzelgésekre alapozva itt már valami teljes erkölcsi elítélés történik ?? Még ha tervezték is, de hát nem perfektuálódott a dolog. Ez maga a tiszta önhülyítés és önhergelés. Egyrészt miért ne futhatnának át az ember fején mindenféle kósza gondolatok ??? Miért ne játszadozhatna el az ember ilyen gondolatokkal ? Ez olyan, mintha a krimiírót életfogytiglanra elítélné a bíróság, mert valami fondorlatos gyilkosságot eszelt ki, amit aztán ugyan nem valósított meg, de mégiscsak kitalálta, tehát megvalósíthatta volna. Én először is nem tartom tisztességesnek, ha elolvassa valaki akárcsak a hites házastársának is a személyes levelezését. Az őrá tartozik és nem miránk. Másodszor, még ha nem is bírok magammal és elolvasom, de akkor sem hozom a tudtára, hogy miket tudtam meg róla. Ez ugyanis azt is jelenti, hogy aki elolvasta, az tudatta a házastársával, hogy vigyázz, én vagyok a főnök, kémkedek utánad és úgyis mindent megtudok, nem lehet olyan gondolatod, ami nekem nem tetszik stb. És ha megcsalt volna, anélkül, hogy tudomást szereztél volna róla, de mégis veled marad utána, akkor is fájna ?? Nekem az a véleményem, hogy nem szabad ennyire ráakaszkodni a másikra, ennyire fojtogatni a saját jelenlétünkkel, hogy még kósza gondolatai se legyenek. A bizalom arról is szól, hogy nem kémkedünk a másik után, nem olvasgatjuk az általa leírtakat, amit másnak címzett. Ez a dolog sajnos kölcsönös, a férjed helyében én bizony súlyosan megbántódtam volna, hogy már a gondolatai, érzései felett is uralkodni akarsz, mint afféle házisárkány. Ő nem ezért adta meg neked a jelszavát, hogy kémkedj utána. Úgyhogy bizony a bizalom megingása itt mindkét fél irányában megtörtént !!
2014. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Te komolyan ilyen buta vagy, kérdező? Magad írod a kérdésben, ha nem bukik le, simán el is ment volna a nővel talira, ahol chat nélkül is ment volna a szex. Bár így sem vagyok meggyőződve róla, hogy valóban nem történt meg, de ha a szándék megvolt benne maximálisan, és ezt a kis chatelést folytatta hónapokon át, téged az nyugtat meg, hogy végtére is nem történt meg fizikálisan? Oh, te jó ég!
2014. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14-es: persze h bárki bármit gondolhat de ő chatelt és randit beszélt meg. az már a megcsalás kategória.
2014. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%

14-nek van igaza.Marha egyszerű,nem kell turkáni.

12 éve élek házasságnan,soha nem néztünk a férjemmel egymás mobiltelefonjába,facebookjába,e-mailjeibe,stb.

Én visszataszítónak tartom,hogy ma már az emberek tök normálisnak tarják a másik privát dolgaiban való turkálást(mert igenis a házasságban is kell privát szféra),meg a képrogramok...Hát mit ne modjak undorító.

Amig itthon minden rendben van,addig(némileg sarkítva persze) nem érdekel a férjem mit csinál,ha meg kitalálja,hogy bocs de már nem szeret,és neki inkább a "Julcsika" kell akkor majd nyilávn szólni fog :)

2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 Te, nem is szereted igazán, a férjedet...
2014. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

miért is nem szereti? azért mert meghagyja a szabadságot? nőtársaim nagyon rosszul látjátok a jó házasság dolgot.. ettől működik igazán:

jó szex

humor

tisztelet

szabadság

külön is töltött idő

külön barátok

bizalom


kérdezőnek: megcsalt,és neked kell érezni h ezek után mit akarsz. szereted? boldog akarsz lenni vele? akkor beszéljétek át,oldjátok meg,fátylat rá és legyetek boldogok!

2014. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a külön hálószoba kimaradt a sorból
2014. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!