Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem, vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, vagy sem? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

A férjem korábban egy volt kalandjával hónapokon átszexchatelt a facebookon, a végén már a személyes találkozást szervezték. Lebukott (régebben megadta egyszer a jelszavát), így az egész beszélgetést végigolvastam. Akkor úgy tudtam, semmi több nem történt. Ennek kb 3 éve, azóta annak a nőnek is van gyermeke (nekünk korábban is volt).

Tegnap este beszélgettünk egy pohár bor mellett és szóbakerült, hogy mivel bántottuk meg valaha a másikat. A férjem azt válaszolta, hogy "Tudom, én azzal, mikor megcsaltalak". Először ki se mondta végig a szót,én kérdeztem vissza, hogy mit mondtál? Aztán annyit mondott, hogy fizikailag nem, de számára az a szexchatelős időszak annak számított.

Bár nekem anno nagyon fájt, de nem tekintettem rá eddig megcsalásként, mert érzelem nem volt benne és tudtommal fizikailag sem történt me. Mo st viszont elbizonytalanodtam.


2014. máj. 4. 15:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17-vagyok

Igen van külön hálószoba,de azért mert 1.horkol;2,ő hajal ötkor kel reggel...

De sok és jó szex van,és szeretjük is egymást.Nálam egyszerűen nem fér bele a turkálás,kémkedés stb.

Amúgy aki el akar menni az úgyis elmegy,ha meg akar valaki csalni 100 kémprogram meg GPS mellett is megoldja.Nem ezen múlik...

Ha nem akar elhagyni egy másik nő miatt akkor azért midegy,ha meg el akar akkor meg azért...Szerintem...

2014. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szegény pasi.

Lehet, hogy csak pár év múlva, de biztosan rájön, hogy nem szereted. Már előre sajnálom a szerencsétlent.

2014. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!