Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő vagy szülés után más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő vagy szülés után más anyuka is "eligénytelenedik"?

Figyelt kérdés

Bátyám panaszkodott a minap, hogy nem boldog már. Egy gyönyörű nőt vett feleségül, aki tényleg minden pillanatban gyönyörű volt, pedig nem sminkelte magát.

Ahogy összeházasodtak, a nő elkezdett hízni. Már nem akart csinos lenni, megelégedett a kinyúlt pólókkal és régi melegítőkkel. Féltékenység kapcsán elkezdett újra nő lenni, majd teherbe esett. Most volt 3 éves a gyerekük.

A bátyám teljesen ki van, mert a felesége nem hajlandó adni magára. 2 hetente ha hajat mos, nem figyel rá, hogy tiszta ruhát húzzon fel.

Felajánlottam a segítségem, anyu is és az ő anyja is, hogy menjen el edzeni (teherbe eséskor 58 kg körül volt, most 85), menjen fodrászhoz, kapcsolódjanak ki a bátyámmal.

Neki erre nincs igénye. Bátyámmal sem foglalkozik, havonta 1x jut rá ideje az ágyban...

Bátyám a váláson gondolkozik már. :(


2014. máj. 4. 22:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem az ilyen nőket. Bár hozzáteszem, nekünk még nincs gyerekünk, de a házasság után is igyekezetem-és azóta is igyekszem- szép ruhákban járni, ékszereket hordani, alkalmakra sminkelni, továbbra is járok fodrászhoz stb. Egy idősebb kolléganőm mondta egyszer, hogy nem "megszerezni" nehéz, hanem megtartani a férfit... És ezért bizony a nőnek is tennie kell! Megfogadtam, ogy ha egyszer kisgyerekes anyuka leszek, akkor sem fogom felvenni utcára a melegítőt, ahogyan eddig sem tettem soha.
2014. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem, hogy a férj nem tud-e segíteni, mert ha zavarja őt, igazán segíthetne. Mert szerintem annyira... nem is tudom, mi a jó szó rá, de a férj kb. ül a seggén, amíg a család többi nőtagja dugható állapotba hozza a feleségét.
2014. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hosszú párkapcsolatban egy olyan időszakom, maikor 15 kg-ot magamra szedtem. Igazából fel sem tűnt.. csak akkor amikor valamiért a kezembe akadtak a megismerkedésünkkor készült képek, illetve a közelmúltban készült képek is..Teljesen elszörnyedtem.. A tükörben nem ezt láttam és ez észhez térített. Elkezdtem magamra figyelni és 5-6 hónap alatt leadtam a többletet. Próbáld meg ezt nézegessetek régi és friss képeket, mert Ő ha azt mondja hogy így is megfelel a férjének, akkor nem is gondolja, hogy ennyire eligénytelenedett.
2014. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
17%

Ha gyereke van, meg is értem hogy nem akarja fodrászra kidobni a pénzt. Én sem járok mert pocsékolásnak tartom, pedig nincs gyerekünk.

Minek öltözzön ki, és minek mázolja ki magát OTTHON? Otthonra tényleg jó a melegítő, meg a póló. Mi is így öltözünk itthon a férjemmel. Sőt, van amikor melegítőben jön el velem boltba. Na és?


A hajmosás már más téma... ott tényleg valami gond lehet, ha hetekig nem mos hajat. Valószínűleg depresszió.


Viszont az elég gáz hogy egy pasi egy két lábon járó mérlegeredménybe "szerelmes". És ha az a szám ami a mérlegen van több lesz akkor mi van? Már mindjárt nem szereti. Sehogy nem szerette azt a nőt....ha ennyi elég ahhoz hogy boldogtalan legyen.


Attól hogy a férjem felszed kilókat még ugyanaz az ember akibe szerelmes vagyok. Az igazi szerelem ettől nem változik.


Persze ha azért vette el a nőt, hogy villoghasson vele, de amúgy nem törődött vele akkor így járt.

2014. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

jaj ha gyerek van jó a lenőtt haj meg a melegítő?! szegény férjed!

azért 3 év alatt egy fodrász nem luxus, de a nő hajat sem mos!! melegít és kinyúlt/koszos cucc között is van különbség!

A pasi nem az 50kg-ba szerelmes, hanem egy ápolt, igényes nőbe. Ezt miért baj? Ha koszos, büdös, zsíros haú, elhízott akkor nem tetszk neki annyira - ami érhető.

Itt nem is a kg a baj, hanem az igénytelenség, mert az nem pénz kérdés: tusfürdő, sampon, igényesebb melegítő, turiból szebb pulcsi (1000ért lehet kapni) + cicanadrág, az gumis, kényelmes otthonra és máris jobb arra hazamenni...

Tornázni is lehet otthon, 30kg az rengeteg, ha maga meg a gyereke miatt sem akar lefogyni, akkor miről beszélünk? Gusztustalan lehet ez a nő!


A gyerek már 3 éves, dolgozik az anyuka? Gondolom nem, mert akkor nem így nézne ki. Ultimátum: dolgozzon, akkor talán összeszedi magát!

2014. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
19%

Lenőtt haj? Hát mondjuk nem kell festeni... amúgy is káros... az én férjem pl utálja a festett hajat.


Az igénytelenség dolgot írtam is, hogy ott más baj van. Lelki eredetű. Lehet az a baja hogy a férfi nem törődik vele, ezért nem törődik már magával...

2014. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

jaj védjünk meg a kocát :)

nem törődött vele a férj, és ő törődik magával/párjával? havonta egyszer engedi hogy szex legyen, biztos élmény a férjnek.

mi dolga van? 3 éves a gyerek, mehet oviba, felajánlották többen hogy vigyáznak a gyerekre, másnak nincs segítsége, mégis kinéz valahogy! majd ha elválik a férje, akkor majd ülhet otthon a nagy igénytelenségben, meg is érdemli!

2014. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megmutattam őket a bátyámnak.

Egyébként irodában dolgozik, 8-4ig, de szerencsére a főnöke elég rugalmas, szóval ha délután 2kor eljönne a m.helyéről, nem volna probléma belőle, ledolgozná máskor.

Szóval a feleségének csak 1 szavába kerülne, és vigyázna a bátyám is, vagy bárki más is a gyerekre...

Szerintem 3-4 havonta minden nő megérdemli a fodrászt (akár gyakrabban is), a férje nem keres rosszul, beleférne...


A kg-kat csak azért írtam, hogy lássátok nem 1-2 kg-ról van szó ami szülés után rajta maradt.

Nem dolgozik, most "keres munkát"...

2014. máj. 5. 19:59
 29/35 anonim ***** válasza:
A bátyád beszélt már vele erről? Tehát kifejezte, hogy neki így már nem tetszik és szeretné, ha változtatna?
2014. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

OLvasd le a kérdést meg a kérdezö válaszait, ott benne van, hogy a férj beszélt a feleséggel, segítene neki, de a nö nem akar semmit tenni, mert ellustult.

Egyébként már a házasságkötés után kezdte elhanyagolni magát, mert már "megfogta" a férjét - szóval nem a szülés-gyerekgondozás a probléma, hanem a saját igénytelensége.

2014. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!