Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő vagy szülés után más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő vagy szülés után más anyuka is "eligénytelenedik"?

Figyelt kérdés

Bátyám panaszkodott a minap, hogy nem boldog már. Egy gyönyörű nőt vett feleségül, aki tényleg minden pillanatban gyönyörű volt, pedig nem sminkelte magát.

Ahogy összeházasodtak, a nő elkezdett hízni. Már nem akart csinos lenni, megelégedett a kinyúlt pólókkal és régi melegítőkkel. Féltékenység kapcsán elkezdett újra nő lenni, majd teherbe esett. Most volt 3 éves a gyerekük.

A bátyám teljesen ki van, mert a felesége nem hajlandó adni magára. 2 hetente ha hajat mos, nem figyel rá, hogy tiszta ruhát húzzon fel.

Felajánlottam a segítségem, anyu is és az ő anyja is, hogy menjen el edzeni (teherbe eséskor 58 kg körül volt, most 85), menjen fodrászhoz, kapcsolódjanak ki a bátyámmal.

Neki erre nincs igénye. Bátyámmal sem foglalkozik, havonta 1x jut rá ideje az ágyban...

Bátyám a váláson gondolkozik már. :(


2014. máj. 4. 22:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Bezzeg az ilyeneket nem csalják meg:/ :)

Keressen egy igényes rendes nőt.

2014. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor az van hogy a bátyuska nem ismerte eléggé a nőt, és úgy vette el. Ok nélkül senki nem viselkedik így...Szóval a nő csak spermadonort keresett magának gyakorlatilag, és mindig is ilyen volt a személyisége. Hogy csak addig, játssza a csinoskát, amíg meg nem fog egy férfit, hogy gyereke legyen. Abból is látszik, hogy már a férjjel sem foglalkozik.


Jobban meg kellett volna ismerni a feleséget mielőtt elveszi. Már max csak a válás van szerintem...

2014. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
szerintem meg az lenne a legfontosabb hogy a tesod uljon le a felesegevel beszelgetni.es mondja meg neki mi zavarja hogy nem ad magara stb es ha ez igy megy tovabb akkor elvalik tole.akkor hatha eszhez ter a csaj
2014. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Beszélt a bátyád finoman a nejével?

Mert hogy elsősorban vele kéne ezt tisztázni, nem másnak picsogni.

2014. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
És az irodában hogyhogy nem szólnak a 2 hetente mosott haj miatt? Nekem már a térdemet szabadon hagyó szoknyáért szóltak...
2014. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!