Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő vagy szülés után más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő vagy szülés után más anyuka is "eligénytelenedik"?

Figyelt kérdés

Bátyám panaszkodott a minap, hogy nem boldog már. Egy gyönyörű nőt vett feleségül, aki tényleg minden pillanatban gyönyörű volt, pedig nem sminkelte magát.

Ahogy összeházasodtak, a nő elkezdett hízni. Már nem akart csinos lenni, megelégedett a kinyúlt pólókkal és régi melegítőkkel. Féltékenység kapcsán elkezdett újra nő lenni, majd teherbe esett. Most volt 3 éves a gyerekük.

A bátyám teljesen ki van, mert a felesége nem hajlandó adni magára. 2 hetente ha hajat mos, nem figyel rá, hogy tiszta ruhát húzzon fel.

Felajánlottam a segítségem, anyu is és az ő anyja is, hogy menjen el edzeni (teherbe eséskor 58 kg körül volt, most 85), menjen fodrászhoz, kapcsolódjanak ki a bátyámmal.

Neki erre nincs igénye. Bátyámmal sem foglalkozik, havonta 1x jut rá ideje az ágyban...

Bátyám a váláson gondolkozik már. :(


2014. máj. 4. 22:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Én is ezt vettem észre a legtöbb nőn, főleg szülés utan. Ezért nem akarok gyereket, csak 30fölött.
2014. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó logikáját nem értem. Az igénytelenség nem korfüggő.
2014. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

Nemsokára szülök, a terhességet szerencsésen megúsztam komolyabb hízás nélkül (10 kg, nagyjából mind hason).

A férjemmel beszélgettünk, mondtam, hogy nagyon aggaszt, hogy bitang nagy a hasam (alacsony vagyok, ezért előrefelé nőtt hatalmasat) és tartok tőle, hogy a bőröm ráncos marad utána, soha többet bikini...


Mondta, hogy hülye vagyok, ott lesz a gyerek a kezemben addigra, ez járhat ezzel, ne foglalkozzak akkor senkivel emiatt.

Viccelődtem, hogy oké, akkor majd jól elhízok (anyukája nagyon kövér, ő mondta viccelődve régebben, hogy itt az idő jól meghízni, ha már terhes vagyok). Elkomorodott, mondta, hogy azért azt ne... és okulva az exfelesége példájából a kezdeti időszakot leszámítva, azért ne rendezkedjek be kinyúlt melegítőre és hányásfoltos pólóra.


Persze nekem se szándékom, csak cukkoltam vele, de a logika kicsit furcsának tűnt, hogy a ráncos has nem zavarja (az az exénél se zavarta, neki is olyan maradt), de a többi zavarná.


Mondom, nem hinném, hogy idáig jutnék, mert saját magamnak se tetszenék úgy és egyelőre nem is tűnik úgy, hogy hízásra hajlamos lennék (2-3 kg plusz zsírt taksálok magamon a terhesség miatt, de ezt elég könnyű leadni), no meg a sport is hiányzik már.


De tény és megértem, hogy ha valakit megismertél valamilyen külsővel, akkor azon nem tetszik a drasztikus változás. Amikor nagyon véknyra lefogytam, akkor is bacogatott, hogy hízzak vissza normál alkatra, mert kilógnak a csontjaim.

Fordítva, én se hátraszaltóznék örömömben, ha hízna 30 kilót, mert én se úgy ismertem meg.

2014. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
52%
én 17 vagyok, de a kortársaimnál, illetve nálam idősebbeknél is megfigyelhető, hogyha már egy ideje kapcsolatban élnek, nem sminkelnek, nem öltöznek ki, elhíznak, stb. ha a bátyádat ezt zavarja, beszéljen a feleségével, hogy őt ez tényleg zavarja, meg szerintem mondja neki, hogy gyönyörű, csak foglalkozzon magával. meg ki kell deríteni ahogy eddig is írták, hogy áll-e ennek a hátterében valami lelki ok.
2014. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

A terhesség nyilván hízással jár, de 3 év alatt nem lehet leadni, akár 30 kg-t, akár a töredékét?

Azért mert valaki anyuka, nem figyelhet oda arra hogy ne legyen ápolatlan? Főleg ha segítsége is van aki vigyáz a "picire", amíg ő szépítkezne...

2014. máj. 4. 22:56
 16/35 anonim ***** válasza:
89%
A bátyád mit dolgozik? Ő nem tud segíteni a feleségének?
2014. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%
Egy hétig nem bírnám hajmosás nélkül, plane a tiszta ruha! Én is anya vagyok, de feleség és nő is!
2014. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
84%

tegnap 22:53-as: a férjed logikája teljesen érthetö. Ha a hasad megváltozik, az a terhesség miatt és nem tudsz ellene semmit tenni, sem most, sem utána. (A mütétet kivéve, de az meg azért elég kockázatos, és az eredmény sem olyan, mint ahogy a legtöbben gondolják, egy heg mindenképpen marad)

Az elhízás egész más dolog, ahhoz neked kell "tenni" valamit, többet enni és kevesebbet mozogni, mint amennyi a normális. Ha netán hizol valamennyit, akkor tudsz ellene tenni kis odafigyeléssel.


Azért zavarja az elhízás, mert az igénytelenségböl fakad, a hasad meg természetes ok miatt nyúlik meg.

2014. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát ne csodálkozzon ha a férje otthagyja. Én így kerekperec megmondanám neki, vagy elkezd változtatni, vagy lapát.
2014. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnél ugyan ez volt, amikor volt egy szabad napom, megkérdeztem, hogy ráér-e, tartana-e velem egy csajos napot. Igen mondott, így bejelentettem fodrászhoz, kozmetikushoz, utánam következett, nem volt kedve, de amikor a tükörbe nézett, rájött, hogy tud ő még szép és igényes lenni. Mivel másnap volt a szülinapja, kértem, menjünk el vásárolni neki egy szép nyári ruhát, jól érezte magát benne. Este rendbetettem a körmeit. Azóta összeszedte magát újra :)
2014. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!