Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen kiakadtam! A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam! A férjem olyan képeket küldött egy másik nönek amin egy "bizonyos" testrésze van. Normális? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 08:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Én közölném vele, hogy én is küldtem a múlt héten exemnek, és örülök, hogy végre tudunk erről beszélni. Gondolom ezt nem tartaná túlzottan fernek, és ő mondaná ki azokat a dolgokat, amit egyébként nekem kellene. Miután összeszíd, vagy megsértődik, a kezébe adnám a kis motyóját, elmondanám hogy ez nekem pont olyan érzés mint amit most ő érez, és takarodjon ha nem érti meg, hogy egy kapcsolatba ez nem fér bele.
2014. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a képet kitenném a gépre hátérképnek,és alá írnám."ezzel nem dicsekednék".Ha bunkó akkor bunkóságot érdemel.halál nyugodtan megcsinálnám.Miért a másik nőt kéne fel rúgni??lehet az is csak pislogott.
2014. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írtam, hogy a volt barátnőt is felrúgnám, mert szerintem ennek a kép küldésnek volt előzménye. Szerintem. Nem gondolom, hogy csak úgy hirtelen kipattant a férj fejéből az, hogy unalmában küld egy képet a volt csajának a férfiasságáról. Lehet ez oda-vissza működött.Valami biztosan van kettőjük között. Ha nem is találkoztak, nálam ez már megcsalás.

De hogy amúgy ez az egész hogy derült ki?

2014. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kiakadnék. Szerintem ez nem férjhez méltó dolog. És nagyon sértő a feleségre nézve. Én megkérdezném őt, hogy miért csinál ilyet? És megmondanám neki, hogy engem sért a dolog. A választól függően döntenék.
2014. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Egész egyszerüen megláttam, gondolom azt hitte már alszom. Nem hallota, amikor bementem a szobába és nem volt elég gyors. De ez a nö mindig is gyanús volt. Vitatkoztunk már nem egyszer miatta.
2014. máj. 8. 09:33
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Egy nő ráérez, ha a másik nő akar valamit a párjától. A megérzéseink sajnos nem csalnak :/
2014. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Én tökön rúgnám!! Nem elég, hogy másnak mutogatja a fa.szát...nyilván nem poénból....de ráadásul egy olyan nőnek, akivel volt is viszonya...hát ez azért már pofátlanság! De tényleg. A válást fontolgatnám...ha még nem is csalt meg...előbb utóbb meg fog. Inkább nem várnám meg amíg semmibe vesz teljesen...már így is szart a fejemre egy vaskosat...
2014. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%

Milyen a kapcsolatotok? Mindent megadsz neki amit egy feleségnek szükséges? Tehát próbálod megérteni őt minden körülmények között, elfogadó, odaadó, kedves vagy vele? Olyan nő vagy, akinek mindent elmondhat mert nem ítélkezel felette? Ha igen, és magadban ilyen téren semmi hibát nem látsz akkor én mindenképp válnék a helyedben. Agyilag még kisfiú, és ha ez kell neki, menjen a húspiacra, válogasson onnan. Téged meg majd megtalál egy igazi férfi.

Viszont, ha hajlamos vagy a házisárkány szerepét eljátszani, hisztizel, őt hibáztatod mindenért, akkor nem csoda, hogy ide jutottatok. Ne értsd félre, nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, csak a problémák egy kapcsolatban általában nem egyoldalúak. Valahonnan kiindulnak, és a megoldásukhoz nem a másikat kell hibáztatni, magunkba kell nézni, hogy miért is juthattunk ide. Persze ez baromi nehéz és hatalmas önbizalom kell hozzá. De ha ez sikerül, akkor meg lehet beszélni, hogy közösen mit rontottatok el, mi az az ok, ami miatt nem vagy elég a férjednek, és változtatni rajta.

2014. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez abszolút nem normális, hacsak nem nyitott házasságban éltek, de a kommentjeidből ítélve nem. És mit mondott a férjed, amikor lebukott?
2014. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy én is kiakadnék.

De mi történt? Gondolom megbeszéltétek. Viszonya van a volt barátnőjével?

2014. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!