Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elgondolkodtatott néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtatott néhány korábbi kérdés, családon belül a telefonok és netes levelezés kezelése, az ezekből adódó súrlódások. Miből adódnak ezek? Miért okoz sok pár között ez akkora ellentétet?

Figyelt kérdés
Nekünk közös e-mail címünk van. Oda kapjuk, a hivatalos leveleket. Ezen kívül mindegyőnknek van saját címe is, de tudjuk egymás jelszavait. Ennek ellenére, vagy éppen ezért soha nem jut egyőnknek sem eszébe, hogy a másik magán leveleit elolvassa. A telefonok elöl vannak, nincsenek jelszavazva. Mégsem kutakodunk a máséba. De bármikor, bármelyőnk belenézhetne a másik levelezésébe, telefonjába, de nem tesszük, talán azért mert nem tritkolózunk egymás előtt?

2014. máj. 9. 14:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%
7 Nem csak sok-sok pasival csevegtem már:D
2014. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
8 Én?????:DD De jó hogy én nem tudok róla:D
2014. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg nem csak Te használod ezt a regisztrációt?
2014. máj. 9. 15:48
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint:) Egy biztos, én nem teszek ajánlatot. Az tuti:D


De van egy rosszakaróm, és nem ismeretlen a net világába, erről van tudomásom. De ez az info amit itt te írtál, ez most új volt nekem:D Csak nézek ki a fejemből:DD

2014. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Akkor nem Te szoktál kedvesemek, édesemnek szólítani, egyebek mellett?
2014. máj. 9. 15:54
 16/24 anonim ***** válasza:
13%

9 Moncsika, ez ma már a 3. regisztrációd, most 72%-al amin engem ócsároltál


Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki félelemkeltés céljából

a) mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vagy

b) azt a látszatot kelti, hogy más életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy közvetlenül veszélyeztető esemény következik be,

vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Aki a zaklatást

a) házastársa, volt házastársa, élettársa vagy volt élettársa sérelmére,

b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy sérelmére, illetve

c) hatalmi vagy befolyási helyzetével visszaélve

követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%
15 Nem szokásom a becézgetés, nem szeretem a szirupot. Kedves-t, drága-t szoktam használni, azt is max. gúny ként.
2014. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%
Eltudnád számomra privát küldeni, az adott szöveget, időponttal együtt. Megköszönném.
2014. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11%
*dátummal és időponttal együtt.
2014. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Szamuráj nem vagyok se moncsika, se nem regisztráltam ide harmadszorra ma. Baromi meglepő lehet, de rajtam kívül bizony van jópár 72%-os is és mivel minden kérdéshez valami baromságot odaböfögsz, sajnos akarva-akaratlanul is ugyanott fog összefutni nem egy olyan emberrel, aki nem kultiválja az okosságaid.
2014. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!