Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elgondolkodtatott néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtatott néhány korábbi kérdés, családon belül a telefonok és netes levelezés kezelése, az ezekből adódó súrlódások. Miből adódnak ezek? Miért okoz sok pár között ez akkora ellentétet?

Figyelt kérdés
Nekünk közös e-mail címünk van. Oda kapjuk, a hivatalos leveleket. Ezen kívül mindegyőnknek van saját címe is, de tudjuk egymás jelszavait. Ennek ellenére, vagy éppen ezért soha nem jut egyőnknek sem eszébe, hogy a másik magán leveleit elolvassa. A telefonok elöl vannak, nincsenek jelszavazva. Mégsem kutakodunk a máséba. De bármikor, bármelyőnk belenézhetne a másik levelezésébe, telefonjába, de nem tesszük, talán azért mert nem tritkolózunk egymás előtt?

2014. máj. 9. 14:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Nézd. Nem az vagyok, de ha ennyire ostoba vagy, ne értsd meg. Magaddal cseszel, ha minden 72%-osnak beugtasz. Tipp: hiába linkelgeted a BTK-t, a rendőrség még komolyabb bűntényekkel se foglalkozik, nemhogy avval, hogy valaki "csúnyát mondott rád" az interneten. De sok sikert Moncsikához.
2014. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
7%
22 Tévedsz már foglalkoznak, és válogasd meg a szavaidat, ha nekem írsz. Ahogy én is, bár a gyomrom forog a személyedtől.
2014. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
Sok sikert hozzá, de még mindig a rossz emberrel vitatkozol. Azt nem tagadom, hogy olvastam már nem egy kommentet és nem is egyet baromságnak tartok, valószínűleg az enyéim között is van ilyet. Na bumm. Könnyedén tudnám bizoynítani, hogy nem mai a regisztrációm, de ha ilyen beszűkült módon fröcsögsz mindenkire, úgyis mindegy, mit mondok, akkor meg minek. Én nem szemetelek ide tovább.
2014. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezt komolyan itt kell? Három oldal magánjellegű csevely?

Oldjátok meg privátban, kérlek.

2014. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!