Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit éreztek, éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, éreznétek, amikor a párotok egy 12 éves kislányt bámul?

Figyelt kérdés

Tegnap a kislányunk táncbemutatóján voltunk.

Ő még picike,de az egész 8 évfolyam ott volt és bemutatót tartott.

A 6.asok,tehát 12 évesek között volt egy valóban gyönyörű szép kislány.Az arca is hihetetlenül szép volt és természetesen az alakja is.

Ügyesen táncolt természetesen,de nem magaslott ki e téren a többi gyerek közül,mégis rengeteg apuka rajta felejtette a szemét.

Egyfolytában mosolygott,látszott rajta,hogy élvezi,ugráltak a kis cicijei is,illetve pörgött rendesen a kis szoknyája is.

Nem vagyok féltékeny,félre ne értsétek,ami szép az szép,sose rendezek jelenetet,ha a párom megnéz egy csinos nőt.

Ez viszont kellemetlenül érintett.

Nincsenek megrontó hajlamai,a mai 12 évesek amúgy is simán kinéznek 15-16 évesnek is tudom.

Egyik osztálytárs apukája bőszen magyarázott páromnak,aki vissza se vakkantott neki.Oldalba böktem,hogy hozzád beszélnek és ekkor vettem észre,hogy kit is néz ilyen bőszen.

Ugye addigra a másik apuka is megtalálta,hogy mi vonja el a figyelmét és azt mondta,hogy:

Váhhh,na jaaaaa!

És nem csak ők ketten tették ezt.

Tudom,hogy semmi rossz szándék nincsen mögötte,de kérlek írjatok valamit,hogy ti hogy reagálnátok le,illetve esett e meg veletek hasonló?


2014. máj. 31. 11:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
26%
Mi? Én csak tisztában vagyok az emberi lét sötét, állatias oldalaival. Ennyi. Gyűlöljetek ezért engem, mert úgy néz ki, erről is én tehetek!
2014. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
27%
Elolvassátok ti egyáltalán, hogy miket írok? Mert úgy tűnik, csak egy-egy kommentet ragadtok ki. Addig nem fogok írni, amíg mindegyik hozzászólásomra érdemben nem reagáltok.
2014. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
92%
33: az előítéletet, meg az eszelős gondolkodás módot igen...gyűlölik is az emberek.
2014. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
21%
35-ös: Nem te mondod meg, hogy mi az eszelős gondolkodásmód. Na jó, menjetek, és dugjátok a fejeteket a homokba, ha nektek úgy kényelmesebb.
2014. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
53%
36: fogd már fel, hogy idióta vagy és egy megbámulásból eljutottál a pedofíliáig, holott a kérdező leírta egyértelműen, hogy nem állt mögötte rossz szándék, talán előbb tanulj meg te olvasni, és nem többet betudni dolgokba, mint ami adott.
2014. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
93%
De hát a kérdezőnek is azzal van baja, hogy 12 éves, hisz a kérdésben is kiemeli. Szerintem ha 18 év felettit nézett volna meg, a kérdező most nem írt volna ki kérdést.
2014. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
41%

38: "Tudom,hogy semmi rossz szándék nincsen mögötte"

Ergo nem azzal van baja! Igaz, kérdező?

2014. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
56%
De súgok a sok eszelős nőnek, akik a megbámulásból eddig eljutnak agyilag...egy pedofil nem bámul, hanem cselekszik. Úgyhogy hatalmas nagy tévedés, hogy először csak bámul, nem...egyből cselekszik. Ennyi.
2014. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
61%

Igazság szerint csak furcsállnám. Mert én is látok szép kislányokat és kisfiúkat, mégsem bámulom őket fél mp.-nél tovább. 1. nem illik, 2. pedig egy gyereken most mit nézzek?

Amúgy valóban kellemetlen lehet, így belegondolva. De vigasztaljon valamire, hogy nem csak a te férjed,hanem a többi férfi is csinálta.

2014. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
39: na igen, látod ebbe totál igazat adok neked előző, h illeni nem illik. Magamra is rászólok magamra, h nem illik. De hát igaz, ami igaz vannak szituk, amikor tényleg azért bámulnak az emberek, mert nem hiszik el azt, amit látnak. A férfiakra ráadásul ez is nagyban jellemző, hogy sokszor még a szemüknek se hisznek, de nem kell emögé mindjárt többet betudni.
2014. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!