Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit éreztek, éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, éreznétek, amikor a párotok egy 12 éves kislányt bámul?

Figyelt kérdés

Tegnap a kislányunk táncbemutatóján voltunk.

Ő még picike,de az egész 8 évfolyam ott volt és bemutatót tartott.

A 6.asok,tehát 12 évesek között volt egy valóban gyönyörű szép kislány.Az arca is hihetetlenül szép volt és természetesen az alakja is.

Ügyesen táncolt természetesen,de nem magaslott ki e téren a többi gyerek közül,mégis rengeteg apuka rajta felejtette a szemét.

Egyfolytában mosolygott,látszott rajta,hogy élvezi,ugráltak a kis cicijei is,illetve pörgött rendesen a kis szoknyája is.

Nem vagyok féltékeny,félre ne értsétek,ami szép az szép,sose rendezek jelenetet,ha a párom megnéz egy csinos nőt.

Ez viszont kellemetlenül érintett.

Nincsenek megrontó hajlamai,a mai 12 évesek amúgy is simán kinéznek 15-16 évesnek is tudom.

Egyik osztálytárs apukája bőszen magyarázott páromnak,aki vissza se vakkantott neki.Oldalba böktem,hogy hozzád beszélnek és ekkor vettem észre,hogy kit is néz ilyen bőszen.

Ugye addigra a másik apuka is megtalálta,hogy mi vonja el a figyelmét és azt mondta,hogy:

Váhhh,na jaaaaa!

És nem csak ők ketten tették ezt.

Tudom,hogy semmi rossz szándék nincsen mögötte,de kérlek írjatok valamit,hogy ti hogy reagálnátok le,illetve esett e meg veletek hasonló?


2014. máj. 31. 11:15
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
17%

nem veszitek észre hogy csak provokál a kérdező!

bedobott egy hangzatos kérdést, nagyon provokáló, és már jöttek is tömbkelegével a válaszok kész a vita!

csak azt nem tudom miért nem törlik ezt a kérdést, nagyon átlátszó a kérdező célja!

van itt pár ember, köztük ez is, aki állandóan napi szinten gyárt ilyen baromságokat, aztán itt trollkodik vele!

2014. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon eltüntél kérdező!


Mi a véleményed a kialakult vitáról?

2014. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
83%

"De súgok a sok eszelős nőnek, akik a megbámulásból eddig eljutnak agyilag...egy pedofil nem bámul, hanem cselekszik. Úgyhogy hatalmas nagy tévedés, hogy először csak bámul, nem...egyből cselekszik. Ennyi."


Azért, mert a végére odabiggyeszted, hogy "ennyi", nem lesz igaz. Olvastam egy cikket, amiben egy pedofil férfi mesél magáról és a hajlamairól, és arról, hogy még egyszer sem nyúlt gyerekhez. Csak tudja, hogy a vágyai betegesek.

2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
9%
43: ja és egy cikk az mindig igaz, igaz? :D Aki meg esetleg át is élte, akár nem is egyszer, hogy egy pedofil megtámadta, az meg hazudik. Sőt, nem is ismerheti őket. Csak azok, akik még életükbe nem találkoztak ilyen emberekkel. Komoly.
2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
32%

43-as, te UFO-t is láttál már ugye?

Vigyázz az oroszok már a spájzodban vannak!

2014. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
95%

Ti itt mind egy idióta ember vagytok???


Nem azt mondtam, hogy pedofilok nem támadnak, hanem hogy aki leírta, hogy MINDEN pedofil AZONNAL támad, az hülye, mert amit írt, az nem igaz.

2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
17%

"Olvastam egy cikket, amiben egy pedofil férfi mesél magáról és a hajlamairól"


Azt a viccet ismered, hogy a buta nő okoskodik?

2014. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
27%

"Ti itt mind egy idióta ember vagytok???"


46-os, te magadban beszélni?

2014. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
62%

46: olvasni ezek szerint te nem tudsz. Én ezt írtam:

"De súgok a sok eszelős nőnek, akik a megbámulásból eddig eljutnak agyilag...egy pedofil nem bámul, hanem cselekszik. Úgyhogy hatalmas nagy tévedés, hogy először csak bámul, nem...egyből cselekszik. Ennyi."

Te látsz itt vhol minden szót? :D :P Ha tetszik, ha nem egy bámulásból még senki nem lesz pedofil, vagy nem adódik az, hogy rosszra gondol az ember. Egy pedofil annál okosabb, mint se bámuljon, hidd el, h sajnos hamarább támad, amint tiszta a terep, mint se bámuljon. Max. azt sasolja, h mikor lesz tiszta a terep.

2014. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
50%
71%-os, te kezdesz nagyon gyanus lenni!
2014. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!