Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk együtt.Van egy 2 éves kisfiúnk.Míg eddig eljutottunk,hatalmas erőfeszítésbe telt.Sosem volt vihar mentes a kapcsolatunk,de mára eldurvultak a dolgok.

Férjemnek két jól jövedelmező vállkozása van,ám

az ideg osztályon évek óta kezelik gyógyszerrekkel.Decemberben vérzett a végbele,totàl eltemette magát hogy ő rákos pedig nyugtatgattam biztosan csak aranyér.Nekem lett igazam.Amíg ez nem derült ki addig üvöltözött itthon pánikjában gyönyörűen felborította a családi békét.

Februárban fogta magát és egyik napról a másikra elköltözött tőlünk,pedig azt hittem minden rendben van köztünk(nem nő miatt,én is azt hittem).Az elköltözése alatt lebetegedett és megtört,így hazaköltözött.

Most nálam találtak egy gyanús betegséget és minden másról tud nekem panaszkodni(könyvelő,rokon stb amit meg kell hogy hallgassak),de az én dolgom huszad rendű.

Nagyon önzőnek találtam ezt a szituációt amit elmondtam neki,és ezt nemtudta hová tenni és a vége ütlegelés lett.Aztán nem hittem el,kihívta hozzánk a rendőrséget.

10 év után meg babaszülés után bennem megszakadt valami és rákellett hogy jöjjek nem ismerem a férjem és egy nagyon beteg ember.

Mit tegyek szerintetek?

Mondtam is a rendőröknek hogy nézzék meg rendezett körülmények között élünk és a férjem folyton keresi a problémát.Nekem adtak igazat és megkérdezték hogy éjszakára maradhat e a férjem.

Sajnálom hogy így megőrült a férjem,mit tehetnék?

Nem megoldás hogy mindig hallgassak mert úgysem fog tetszeni a férjemnek...

A kezelő orvosait értesítettem,azt mondták mindenhez a beteg beleegyezése kell.

Az nem várnám meg,hogy a kisfiam legyen a következő...

Szívem szerint új életet kezdenék,de tudom hogy ez az ember a sorsom.Idővel gondolom még rosszabb lesz.

Mit javasoltok?

Vágjak bele az ismeretlenbe és kezdjek új életet,vagy ne adjam fel a 10 év erőfeszítéseimet és tűrjek amíg tudok?


2014. jún. 7. 22:33
1 2
 11/17 mustafa33 ***** válasza:
Szóval már februárban úgy megverted, hogy inkább elköltözött? Azután visszajött, mert úgy gondolta, betegen csak rád szorul és az a kis verést kibírja? Most meg nagyobb volt a verés, hát rendőrt hívott rád? A kezelő orvod meg azt mondta, a férjed beleegyezése kell. Mihez? Diliházba akarod dugni? Ezek szerint az hogy ki fogja vinni a válalkozásokat meg van oldva. Miben ne legyen a kisfiad a következő?
2014. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tényleg összevissza zagyválsz, írd már le értelmesen a kérdésed, hogy valójában mit akarsz? mit tett a férjed? Most te vered őt vagy ő ver téged?
2014. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A sajnálatos est úgy történt,hogy késő éjjel jött haza a "munkából" és én már aludtam a fiammal.Mivel vendéglátóban dolgozik az élete részévé vált a csevegés ezzel azzal pia mellett természetesen.Tehát ha nem értenétek:

a gyógyszereire iszik rendszeresen.(egyenlő a droggal)

Mikor hazaért kivágta a hálószoba ajtót és trágár szavakkal kirángatott az ágyból!!!

Mire én lementem és megkérdeztem mégis hogyan képzeli hogy így beszél velem(mit érdekli hogy beteg vagyok,egy végtelenül buta és önző ember)

majd kezdődött a lökdösődés utána pedig sokat kaptam az arcomra.Felrepedt a szám,vérzett,a bal állkapcsom fájt és nem értek össze a fogsoraim.

Majd közölte hogy kihívja a rendőrséget mert nem bízik saját magában nehogy nagyobb kárt tegyen bennem...beteg .

Aztán kerestem hogy hol van(azt hittem csak megakar ilyeszteni ezzel a rendőr dologgal) és nagy meglepetésemre tárva nyitva volt a kapu és kb a tőlünk száz méterre lévő utcasarkon járkált papucsban meg köntösben éjfélkor.Totál segítségre szorul.

Aztán mikor elmentek a rendőrök mi már nyugovóra tértünk és akkor is feljött zaklatni,kapcsolgatta a villanyokat és szintén szídott.

Aztán másnap átjött az anyukám aki jól beolvasott neki és a férjem bevonult egésznapra(!)a lenti szobába és magára csukta az ajtót...szánalmas volt.

Anyukám azt mondta bocsájssak meg neki mert vita megint vitát fog szülni,ne szóljak semmiért és hogy elfog jönni az én időm csak legyek türelemmel.(Sok ember erre képtelen)

Viszont az egyik válaszolónak megfogadom a tanácsát,hogy legközelebbi esetnél én hívom rá rendőrséget és a mentőket.

2014. jún. 9. 10:43
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy kis olvasmány, hogy értsd a dolgokat!


[link]

2014. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos NEM HIHETŐ A SZTORID !!!
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
uccsó átéltem illetve láttam szomszédban cifrább dolgokat is...vagy a híradót sem nézed?
2014. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És ezek után azt mondod, hogy ez az ember a sorsod. Csak gratulálni tudok neked. Agyilag ugyanolyan semmi vagy, mint ő. Ő egy hányadék utolsó senki "ember", te ne legyél ugyanilyen...
2014. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!