Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha a férjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed a baba születése után elkezdene nagyon agresszivan viselkedni veled szemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs mindig olyan rend mint régen mikor csak ketten voltunk és ha hazajön elkezd lealázni meg mindennek elmondani, hogy miért nincs rend a hütöben stb. Tegnap kisfaim beteg lett. és is 38 fokos lázas voltam meg mivel siros is csak az alapvetö dolgokat csinálom meg. Mosás mosogatás stb. persze ö hozzá nem nyulna semmihez nem az ö dolga. Már odáig fajult hogyha elkezd kiabálni hogy te cigány miért nem csináltad meg ezt meg azt akkor visszakiabálok és erre tegnap 2,5 honapos babával a kezében lázas voltam nekem akart jönni. A kicsi nagyon megijedt és nagyon sirt. Nagyon lelki. ismeret furdalásom van a babával szemben pedig tudom hogy nem tudok vele mit kezdeni mert már 100 szor próbáltam vele beszélni. Erre azt mondja fogd be a pofád (mármint hogy ne szoljak vissza akkor nem lesz kiabálás ) tehát türjek. Elötte nem volt ilyen akkor ugye nem lett volna gyerek. Elköltözni nem fogok ez az én házam meg nincs hova. ö meg nem megy el, hanem másnap ugy csinál mintha semmi nem történt volna. Nem szeretném ha csonka családba nöne fel a baba, teljesen tanácstalan vagyok köszi a válaszokat
2014. jún. 12. 09:33
1 2 3 4
 1/32 Jégtánc ***** válasza:
95%
Inkább csonka család mint egy agresszív férj és apuka.Apuka költözzön el.Bár tök mindegy mit írunk szerintem mert úgy sem fogsz lépni.
2014. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Kidobni apukát. Inkább egy csonka család, minthogy a gyerek egy agresszív apuka mellett nőjjön fel. Utálni fog, ha így kell felnőnie.
2014. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
miböl gondolod hogy nem lépek?nem is ismersz...
2014. jún. 12. 09:38
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Na vajon mit? Ezt egy percig sem hagynám. Válás bead, gyerekelhelyezést elindít.


De azt ne mondd, hogy erre semmi nem utalt korábban!

Ez se? -> "persze ö hozzá nem nyulna semmihez nem az ö dolga"

Nyilván korábban is látszott, hogy csak cselédnek tekint, s most hogy nem tudod tökéletesen ellátni a "feladatod", kijön belőle az állat, ami eddig is benne volt.

2014. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Ugy érzi már ö az ur a házban. Minden egyebet mellékesnek kellene venned. Majd lesz uj párod aki elfogadja a gyerekedet is. Rugd ki! Akkor nem lesz kiabálás.
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Én mit tennék? leraknàm a babát a másik szobába, becsuknàm az ajtot és ugy szét verném a fején az első dolgot ami a kezem ügyébe kerül hogy nem birna megmozdulni. majd kihivnàm a rendőrséget hogy önvédelem volt. kib---- nàm a lakásból a cuccait és feljelenteném. minden fajta támadásra duplán reagálnak. én ezt tenném.
2014. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
És az új párodat még időben vond be a háztartásba való besegítésbe!
2014. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a fickót nagyon gyorsan el kell zavarni. Ritka mocskos egy állat.
2014. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
A fizikai agresszió előkelő helyen szerepel azon a listán, amikor más nem lehet megoldás, csakis az, hogy fogod a sátorfádat és elhagyod ezt az embert. Mást nem tehetsz, mert ez javulni nem fog.
2014. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
a gyereket amúgy imádja rengeteget foglalkozik vele ezért döbbent meg hogy a babával a kezében nekemjön...mondjuk nem ütött meg de már a szándék!nem tud uralkod ni magán persze az váltja ki belöle hogy én is csunyán visszakiabálok ha ö elmegy teljesen egyedül maradok mert külföldön élünk ma megint kedves mintha mi sem történt volna de ez számomra megbocsáthatatlan még akkor is ha nem ütött meg
2014. jún. 12. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!