Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
A héten beteg voltam, itthon feküdtem, ez idő alatt figyeltem meg, mennyi mindent csinál meg a feleségem teljesen egyedül. Mikor dolgozom, reggelente, mire lemegyek az emeletről kész a reggeli, a kávém, úgy ahogy szeretem, a gyerekek felöltöztetve és ő is teljes harci díszben. A pici akivel most itthon van már kora hajnal ébren van, van hogy elmegy vele kocogni, úgy, hogy a babkocsiban tolja. Mindig van meleg étel, mindig tiszta a ház, nagyobbik gyereknek mindig kész a házija, jut ideje szelektíven gyűjteni a szemetet, mesét olvasni a gyerekekkel, virágot ültetni a kertben, új recepteket próbál ki, türelmes. Most amíg beteg voltam úgy ápolt mint egy kisbabát. És végig olyan megnyugtató a jelenléte minden helyzetben. És ezt a napi rutint végignéztem és csak ámultam mennyi tennivaló van egy napba bezsúfolva és erről fogalmam nem volt. Kicsit hálátlannak érzem magam, mert ezeket adottnak vettem. Nektek mi esne jól háziasszonyok, anyák? Mivel lepjem meg, hogy tegyem könnyebbé az életét?

2014. jún. 12. 18:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A kérdés valós, sokszor késő este érek haza, pihenni szeretnék, van,hogy már mindenki alszik, mikor hazatoppanok. Így este 11-kor biztos nem állok neki mosogatni. Sokat utazom és a hétvégék se szabadok, így nem látok bele az itthoni dolgokba, mert mióta két gyerekünk van szinte csak aludni járok haza. A kérdésben semmi provokatívat nem érzek, nincs szükség rosszindulatra. Amúgy se nem ufó, se nem filmbéli feleség, csak pefekcionista, aki szereti a családját, az anyja ugyanilyen. Jóindulatú tanácsokat vártam háziasszonyoktól, nem kötözködést.
2014. jún. 12. 21:01
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ha reggeltől estig dolgozol nyilván keresel annyit, hogy felvegyetek egy bejárónőt, hogy legalább a takarítást elvégezze. Ha meg nem, akkor nincs értelme ennyit dolgozni és elmehetsz 8 órába és tudsz segíteni neki utána.
2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 mustafa33 ***** válasza:
Anyuka arról ábrándozik, hogy milyen jó lenne ha apuka legalább észrevenné az otthoni dolgait.
2014. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
36%
Elismerést. Én is hasonló háziasszony voltam, amíg meg nem elégeltem, hogy bármit teszek sosem lesz elég jó. Nekem nem kellett volna wellness hétvége, sem segítség. Csak elismerés. Mondd el neki, hogy mennyire hálás vagy neki mindenért és hogy milyen jól szervezi az életét. :-)
2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ha nincs, vegyél egy mosogatógépet. hatalmas segítség!
2014. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
36%
Szerelmes együttlétekkel, amikre fel tud készülni, mert tehermentesíted a napi rutin alól...:)
2014. jún. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
Szép mese volt :DD
2014. jún. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen nőt nem ismerek! Magam is egyedül végzem két gyerek mellett a házimunkát, a férjem rengeteget dolgozik, de bizony nem mindig mosolyogva várom haza! Ez van, szeretem, és próbálok eleget tenni, de egy - egy nehzebb nap után, bizony néha elegem van, hogy egy perc időm sincsen, ő meg hazajön kész a kaja, elmegy nyugisan wc-re, megvacsizik megfűrdik, és még este van 1 órája tv-ni/netezni mialatt altatom a gyerekeket. Tudod néha-néha cserélnék vele egy napot. Pontosan tudom, hogy milyen munkája van, mert egy helyen dolgoztunk és hát azt kell mondjam, hogy itthon egyedül vinni mindent nehezebb, mint a mi munkánk. Neki az utazás viszi el a sok időt, ha belegondolok, hogy mennyit aludtam-olvastam az utazás alatt, most egy hónapban nincs annyi időm olvasni, mint akkor 1 nap.

Normál napokon viszont belátom, hogy így jutunk több pénzhet, neki azt muszáj csinálnia, nekem ezt, amikor van ideje azért segít, (bevásálás, banki ügyek, autó üi, fűnyírás) de nagyon igaza van annak az anyukánk, hogy egy kis elismerés néha igazán jól esne!! Nagy ismerettségi köröm van, egyetlen egy olyan anyukát ismerek, akinél mindig minden ilyen perfect mint nálatok, de neki az volt az élete vágya, hogy kizárólag háziasszony-és anya legyen, számára normális a kép hogy a nő kiszolgál a férfi otthon pihen. Nekem ez egyeltalán nem normális, (főleg ha visszemegyek dolgozni), de hát nem vagyunk egyformák.

2014. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

ja, utolsó vagyok: amiknek örülnék, ami jelentősen megkönnyítené a napi feladatokat

-mosogatógép

-autómata poszívó

-mindenből jó minőség, pl. nagyon éles kés, teflon serpenyő,

- aprítógép


Ezek nagyon tudnak segíteni a házimunkában.


Egyébként meg: wellness, masszázs, színház, ezeknek bármikor örülnék. Te ismered a feleséged, neki mi lenne jó.

2014. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Dicsérd meg ezekért! legyél hálás! Ha még nincs mosogatógép nagy segítség, ill. akár hétvégente egy takarítónőm vagy heti egyszer étteremben ebédelni.

Vigyázz a gyerekekre és küld el fodrászhoz, manikűröshöz, vagy masszőrhöz. Esetleg vidd el nyaralni. vagy vegyél neki egy jó könyvet.

2014. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!