Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
A héten beteg voltam, itthon feküdtem, ez idő alatt figyeltem meg, mennyi mindent csinál meg a feleségem teljesen egyedül. Mikor dolgozom, reggelente, mire lemegyek az emeletről kész a reggeli, a kávém, úgy ahogy szeretem, a gyerekek felöltöztetve és ő is teljes harci díszben. A pici akivel most itthon van már kora hajnal ébren van, van hogy elmegy vele kocogni, úgy, hogy a babkocsiban tolja. Mindig van meleg étel, mindig tiszta a ház, nagyobbik gyereknek mindig kész a házija, jut ideje szelektíven gyűjteni a szemetet, mesét olvasni a gyerekekkel, virágot ültetni a kertben, új recepteket próbál ki, türelmes. Most amíg beteg voltam úgy ápolt mint egy kisbabát. És végig olyan megnyugtató a jelenléte minden helyzetben. És ezt a napi rutint végignéztem és csak ámultam mennyi tennivaló van egy napba bezsúfolva és erről fogalmam nem volt. Kicsit hálátlannak érzem magam, mert ezeket adottnak vettem. Nektek mi esne jól háziasszonyok, anyák? Mivel lepjem meg, hogy tegyem könnyebbé az életét?

2014. jún. 12. 18:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Jó most ezzel nem azt akartam írni, hogy a férfi hozzá sem nyúlhat az edényekhez, mert nem nő, ez nem kiváltság :D Viszont ne boruljunk már ki azon, hogy nem mosogatnak helyettünk, amit eddig lányéveink alatt is ugyanúgy megtettünk. Már ha besegítettünk otthon a házimunkába, amikor még szüleinknél éltünk, vagy amikor/hogyha éltünk egyedül. Az megint más, hogyha a nő mindent megtesz a házimunkában a férj meg a kanapéról "követelőzik". Sztem meg kell találni közösen a helyes arányt, ami mindenkinél eltérő lehet.


Az előző előtti kommeentelő

2014. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Jóindulatú kommenteket? Rossz helyre jöttél. :/ Viccet félretéve: a többiek leírták, bejárónő, wellness, nyaralás kettesben, vagy olyan apró dolgok, mint hogy heti egyszer, ha megteheted, időben érsz haza, és besegítesz a gyerekek körül. (Bár ha perfekcionista, akkor lehet, hogy nem lesz jó úgy, ahogy csinálod. :D )Vagy csak mondd el neki, mennyire értékeled és szereted.
2014. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Igenis vannak gondoskodó feleségek, nők, de azokat elhajtják a férfiak, azért látunk keveset belőlük!:(
2014. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!