Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve vagyok együtt a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a férjemmel, még mindig nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunk tényleg szeretettelteli és fantasztikus ember. Most kiderült, hogy vastagbélrákom van ami elég nehéz fejezet lesz és nem tudom hogyan kímélhetném meg Őt?

Figyelt kérdés
Minden pillanata teli van aggódással, és félek, hogy kikészül vagy nem tudja feldolgozni. Munkahelyéről is állandóan telefonál, éjjel többször felébred csak hogy rám nézzen. Én igyekszem nem kimutatni a félelmeimet és fájdalmaimat, de utóbbi igencsak nehézkes. Nem tudom mit tehetnék, de igy ez elég rémes, hogy miattam kell szenvednie. Akik átéltek ilyet, hasonlót, leirnák, hogyan kezelték az érzelmi, lelki részét a dolognak? Én 28 éves vagyok, Ő 34. Privátot is írhattok.
2014. jún. 13. 10:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána fogok nézni :)
2014. jún. 14. 13:28
 12/12 anonim válasza:
Szia! Túl vagytok rajta? Minden jót kívanok nektek!
2021. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!