Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Környezetemben több fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Környezetemben több fiatal, gyermekes család is él. Csak én nem értem a következőket?

Figyelt kérdés

Adott két anyuka. Mindkettő a gyermekével van még otthon. A gyerekeket ismerem, nagyjából hasonló vérmérsékletűek.

Az egyik anyuka ki sem látszik a panaszokból, hogy levegőt venni sincs ideje a gyerek mellett, a másik azon gondolkodik, hogy valami bedolgozást kellene vállalni, mert úgymond "megöli az unalom". Mielőtt azt mondanátok, biztos az apukák hozzáállása különböző, hát nem! Mindkét anyuka elégedett a férjével ezen a téren.

Miért nem győzi az egyik és miért unatkozik a másik?



2014. jún. 18. 11:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Ezt az otthon unatkozást én se értem.. a mai világban? Nem szeret filmet nézni? Jobbnál jobb sorozatok vannak most (nem szappanoperákra gondolok), könyvek ezrei juthatnak el az emberhez, még ha csóró, akkor is (hála a könyvipart tönkretevő torrent oldalaknak). Horgolás, kötés (ha nem túl sz.gép guru), gyöngyfűzés, keresztrejtvény fejtés, festés, rajzolás, saját készítésű hasznos cuccok gyártása otthon található anyagokból (csomó oldal van a neten ami ehhez ad ötleteket) BÁRMI!


Én sose unatkozom, és el nem tudom képzelni, hogy egyesek nem tudnak magukkal mit kezdeni. Bár biztos nem vagyok elég empatikus.

2014. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%
nem mindenki reagál egyformán a stresszre a gyakorlotság se egyforma
2014. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
Annál, aki unatkozik, alacsony a küszöb. Nem énekel a gyereknek, nem játszik vele, nem sétál nem tornaztatja, vagy legalábbis kevesebbet, mint a másik.
2014. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy lehet kisgyerek mellett unatkozni. engem ha már szem elől téveszt, akkor hiányol. Jön utánam, mászik fel rám,( még csak négykézlábas). Ha nem is veszem fel, akkor is foglalkozni kell vele. És ezt nem panaszként írom. Vagy ha nagy a csend, akkor én rezelek be, hogy megint éppen hova mászik felfelé, vagyis megyek utána megnézni, hogy mit csinál. Ergo: lakás szalad, főzés nem túl sok van. Mikor alszik, gyorsan kivasalok, felmosok, esetleg letörölgetek. Persze ezeket nem tudom mindet egyszerre, csak szép apránként. Szóval inkább az unatkozós anyuka a lazább, a másik a stresszesebb.
2014. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!