Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki tényleg szereti a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tényleg szereti a feleségét, az megtudja csalni, a szemébe tud nézni utána?

Figyelt kérdés
Nem egy alkalomra gondolok, hosszabb viszonyra.
2014. júl. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek!

Tényleg érdekel,mit érez egy férj, ha hosszabb viszonyt tart fenn, amiben érzelem is van jócskán, nem csak szex.

Ti megbocsátanátok?

2014. júl. 3. 22:09
 12/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha érzelem is van benne, akkor lehet, hogy eleve a szeretőt választja és nem a feleséget. Ha mégis a feleség mellett dönt, akkor biztosan tesztelném, hogy mennyire akarja ezt a házasságot megmenteni, de elképzelhető, hogy megbocsájtanék.
2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
56%

Figyelmedbe ajánlanám Szalai Vivien Hamis gyönyör és Drága kéj című könyveit,melyekben egy luxusprostituált szemén keresztül pont erre a kérdésre keresi a választ a prostituált nő,és arra a következtetésre jut,hogy lehet... Szerintem elég elgondolkodtató a két könyv,ajánlom figyelmedbe kérdező :-)

A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs mit tennék ha megcsalna a párom...szerintem hogy egy ilyen kérdésre válaszolnom kell azt csak úgy tudom meg ha átélem a szituációt...

18\L

2014. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell így beszélned egy nővel, akkor sem ha ezt gondolod róla, ugyanis a férfiak sem különbek egy szemmel sem.
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
64%
huuu 16-os már a választól, látom elkapott a harctérideg :D kicsit nyersen fejezted ki magad, de egyetértek veled!
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
62%
#16: Hát nem vagy egy kultúrember, az biztos. Sokkal inkább egy tahó agresszív paraszt.
2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
50%

És némi kis(?) ellentmondás a nagyszerű szövegedben:


"...és azért legyünk ösztön állatok"


vs:


"remélem lemészárol a fasziddal együtt. Én téged kizsigerelnélek és a szeretöddel etetnélek meg nyersen,te kis rin,gyó."


Ma ezt magyarázd meg, te kis ösztönállat :D

Ja, és inkább tanulj meg helyesen írni, bár neked ez biztos nagy kihívás.

2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%
Azért a 7-eske sem kutya... nem csak az a vérlázító, hogy csalja a férjét, de még büszke is rá ... emberileg számomra egy 0 az ilyen nem nő.
2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
68%
A 16-os nem normális. 7-eske legalább normálisan ki tudja fejezni magát, még ha nem is értetek vele egyet. Én sem értek vele egyet, de ő legalább normális stílusban fogalmaz. 16-ost a híradóban fogjuk viszont látni sajnos.
2014. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%

A férjem már tudja, hogy megcsaltam, elmondtam neki. Nyilván egyetlen férfi sem örül az ilyesminek, de ő belátta, hogy olyan szinten hanyagolt el és annyira nem akart tenni a házasságunkert, hogy lényegében igazat adott nekem. Kis idő után megbocsajtott és képes volt a változásra is. Emiatt mérhetetlenül tisztelem a férjemet, hogy meg tudott bocsátani és megértette, hogy mit miért tettem.

Annak a bizonyos valaszadonak csak annyit üzennek hogy a választ nem neki írtam, más ember kérdésére válaszoltam a saját történetemmel. Tehát attól mert neked ennyire elbaszott életed van, nem biztos, hogy itt kéne kielned magad, bár azt belátom, hogy még mindig jobb ha otthon netezgetsz, mintha mondjuk megeroszakolsz valakit te nőgyűlölo, agresszív barom.

2014. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!