Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki tényleg szereti a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tényleg szereti a feleségét, az megtudja csalni, a szemébe tud nézni utána?

Figyelt kérdés
Nem egy alkalomra gondolok, hosszabb viszonyra.
2014. júl. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%

7-es vagyok. Az a gond, hogy nem nagyon tudtok olyan dolgokat elképzelni, ami veletek (még) nem esett meg. Illetve van rengeteg álszent ember is, mert azért valahol mégiscsak nevetséges, hogy egyetlen ember, én, be merem vallani, amit csináltam, mindenki totálisan kiakad rajta, pedig a házaspárok 2/3-a elválik, nyilván a házasságkötéskor ezt el sem tudják képzelni, mégis csak 33%-uk marad együtt és az nem sok. Sokan félrelépnek, lebuknak, elválnak. Mások le se buknak csak csendben csalják egymást és együtt maradnak. Nyilván nem mindenki, csak látszik a statisztikából, hogy sokan, akkor miért annyira kiborító, ha valaki le meri írni a saját történetét?

6 évig én sem tudtam volna elképzelni, hogy megcsaljam a férjem, aztán szép lassan mégis megtörtént,küzdöttem ellene, de túl erős volt a kémia köztem és a szerető között. Azt gondolom, hogy a férjem sokat tett azért, hogy ez így történjen. Az én hibámat persze ez nem kisebbíti, vállalom is érte a felelősséget. Hibáztam. De azt gondolom, hogy az is hiba, ha valaki évekig nem fekszik le a feleségével. Egyébként jól nézek ki, fiatal vagyok és csinos és mindent megtettem azért, hogy a férjem akarja a szexet, de nem jártam nála sikerrel, viszont sok más férfi tapadt rám, mert érezték rajtam, hogy nincs szexuális életem.

Akinek külföldön dolgozik a férje, az egy teljesen más szitu, hiszen mindketten döntöttek erről, az én esetemben csak a férjem döntött és nem kicsit megalázó, a 100-dik überszexi fehérneműdben villantani, úgy, hogy már előre félsz, hogy most sem fogja akarni, miközben tudod, hogy valószínűleg bármelyik épeszű férfi azonnal benne lenne a dologban. A férjem egyébként akkor hagyta abba velem a szexet, amikor összeházasodtunk, onnantól úgy gondolta, hogy már az övé vagyok és neki a kisujját sem kell mozdítania.

Akinek beteg a férje megint teljesen más szituáció és azt gondolom, hogy ha képes a férj bárhogyan kielégíteni a feleségét akkor azt kell csinálni és nem mindenről lemondani. A szex, legalábbis számomra nem csak a péniszről szól.

Még valami: vannak különböző személyiségek, és nem hiszem, hogy sok nő meg tudja ezt csinálni, hogy minden érzelem nélkül gyakorlatilag használjon egy férfit, mert igazából ezt tettem, persze ő is használt engem, de nekem megy a szex érzelem nélkül is ez van. Valószínűleg azért tudtam a férjem szemébe nézni, mert nekem semmit nem jelentettek azok a találkozók, csakis szexuális kielégülést és nem igazán éreztem bűntudatot, sőt néha arra is gondoltam, hogy igazából örülhet a férjem, hogy ezt az általa utált feladatot, hogy lefeküdjön velem, más megteszi helyette. Olyankor nem hisztiztem, nem kértem arra, hogy lefeküdjön velem, nyugodtabb voltam és ő is nyugodtabb volt, egyszerű megoldásnak tűnt.

2014. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Rendben utolsó ... a te dolgod ,a te életed ,házasságod . Mifelénk nem tartozol elszámolással ! :) Tanulságként mindenképpen szolgálsz,a te példád is mutatja ,csak van oka a félrelépésnek .
2014. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Jól kiforgattátok a 7-es szavait, pedig ő legalább a kérdésre válaszolt. Nem írta, hogy helyesen tette amit tett, de legalább őszinte volt. Én úgy gondolom, hogy nem tennék ilyet, de nem voltam még az ő helyében, Mindenesetre ez teljesen más mint a külföldi munka, vagy egy betegség. Nem szerencsés ilyen sarkosan ítélkezni, mert bárki könnyen kerülhet olyan helyzetbe, amilyenbe előtte bele sem tudott gondolni. Olyankor azért át tudnak értékelődni a dolgok.
2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
64%

Aki megcsalja a házastársát/párját, az NEM szereti. Persze belemagyaráznak mindenfélét, de aki tényleg igazán szeret valakit, az nem tudja megcsalni, mert vágyat sem ébreszt benne egy harmadik fél.


Példák:


Már a házasságunk alatt, a munkahelyemen egy új kolléga nagyon nyomult rám. Az első naptól fogva tudta, hogy házas vagyok, és neki is van élettársa. Beszélgettünk, tehát tudott róla. Ennek ellenére randizni hívott, többször meg akart csókolni, én viszont mindig elutasítottam, mert taszított az érintése, hogy a férjemen kívül más is hozzám akar úgy érni....többször mondta, hogy nem mondja el senkinek, de meg akar kapni...a férjem nem fogja megtudni, ne aggódjak.


Erre én csak azt mondtam hogy lehet hogy a férjemnek nem mondaná el, de elég hogy én tudnám. Nem éreztem egyszer sem vágyat akár egyetlen csókra...pedig egy igencsak jó pasi az illető. Helyes is, magas is, pont az esetem egyébként.... és mégsem. Semmit nem mozgatott meg bennem.


Szintén az esküvőnk után, már a munkahelyén a férjemet is kóstolgatta 1-2 csaj. Simogatta a karját mindkettő, az egyik fel is hívta magához, egy italra..., hogy jobban megismerjék egymást:D

A férjemnek erre az volt a reakciója hogy egyrészt boldog házasságban él, másrészt pedig dolgoznia kell, és nem fogja otthagyni a munkáját. Konkrétan röhögve mesélte el, mert szánalmasnak tartotta az ilyen nőket. Ugyanis az után is próbálkoztak, hogy megmondta, házas....


Ha igazi szerelemmel szeretünk valakit, egyszerűen nem vágyunk másra és ennyi. Mi kísértésnek sem érezzük az ilyesmit, mert küzdeni sem kell azért hogy nemet mondjunk. Nem érzünk olyat, hogy jaj de nehéz nemet mondani, mert nem vonz másik ember.

2014. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

7. tudom hogy nem érdekel a véleményem, de azért leírom. Ha elhanyagolnak, meg is lehet beszélni. Ha ez nem használ, akkor meg lehet mondani egyenesen a kedves férj szemébe, hogy mást fogsz keresni, de nem a háta mögött megcsalni. És persze el is lehet válni, ami szintén gerincesebb dolog.


Csak ennyit akartam.

2014. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
59%
35 Tulajdonképpen igazad van, csak néha a dolgok nem úgy történnek ahogyan szeretnénk, vagy ahogyan azt elképzeltük és én nem akartam elválni, mert szeretem a férjemet, a szerető pedig olyan ember akivel szerintem két órát sem tudnék eltölteni, annyira mások vagyunk, a szexben passzoltunk, dumálni is tudtunk, de nem akarnék olyan partnert, mint ő soha és nem is lettem szerelmes belé. Egyébként valóban úgy korrekt, hogy elválik az ember, mielőtt mással kezd, de amikor belesodródsz egy túlfűtött szenvedélyes szituációba, akkor nem biztos, hogy józan fejjel gondolkodsz, sőt, biztos, hogy nem.
2014. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
48%
Ja és a férjemnek számtalanszor elmondtam, hogy ez fog történni ha mindig elutasít, mert fiatal nő vagyok normális igényekkel, ez nem volt eltitkolva, ettől függetlenül a háta mögött csináltam, mert azt azért mégsem lehet az esti vacsi közben megbeszélni, hogy milyen jót b...tam délután egy másik pasival.
2014. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Én irtam hogy egy évig nem volt sex és nem csaltam meg a férjem.Miért nem merted megmondani neki hogy csalod?

Én is megmondtam hogy randira megyek(nem csaltam meg a párom soha,csak egy baráti találkozás volt)megmondtam hogyha nem változtatunk akkor elhagyom,elválok.Megcsalni enm tudtam volna ahhoz jobban tisztelem őt és magamat.

2014. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
61%

"de amikor belesodródsz egy túlfűtött szenvedélyes szituációba, akkor nem biztos, hogy józan fejjel gondolkodsz, sőt, biztos, hogy nem."


csak az van, hogy emberek vagyunk, nem állatok. Nincs olyan hogy így szenvedély meg elsodor meg ilyenek. Ha nem akarod megcsalni a férjed akkor nem csalod meg és kész. Aki a szenvedélyre, kémiára meg ilyen hülyeségekre fogja, az csak simán kifogás. Egyszerűen te úgy döntöttél hogy hűtlen leszel és mással dugsz.


Az én esetemben is igen helyes pasiról volt szó, jól nézett ki, egyébként kedves és aranyos is volt. De barátkozáson kívül soha semmi mást nem akartam tőle, mert nem vagyok állat, aki csak beleugrik a hűtlenségbe mert megtetszett neki valaki. Még férfiként sem jutott eszembe soha rá gondolni. Mert ÉN VALÓBAN szeretem a férjemet. Te pedig már nem szeretted, mert akkor nem csaltad volna meg. Nem lettél volna képes rá.

2014. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

39/39:

Te is magyarázkodsz. Alacsonyabb a szexuális vágyad, vagy ha nem, egyszerűen máshogy vagy összerakva. Nem kell magyarázkodnod, sem ujjal mutogatnod.

2014. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!