Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki tényleg szereti a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tényleg szereti a feleségét, az megtudja csalni, a szemébe tud nézni utána?

Figyelt kérdés
Nem egy alkalomra gondolok, hosszabb viszonyra.
2014. júl. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
93%
A 7es vàlaszàn nagyon ledöbbentem. Ezek utàn nem értem, hogy tudtàl a férjed szemébe nézni..??? Nagyon sok nőnek (pl nekem is) külföldön dolgozik a férje. Kb 3-4 havonta jàr haza. Mégse csaljuk meg egymàst mert 4 hónapig nincs szex...!!!
2014. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem autóbalesetben lebénult... és szeretem, tisztelem, ápolom, és hűséges vagyok. A hűség annak nem gond, aki igazán szeret valakit. ;)
2014. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
34%
Tiszteletem, hogy ápold és szereted a férjedet, de azt azért tegyük hozzá, hogy könnyű annak hűségesnek lenni 0 szexszel, akinek nincsenek vágyai.
2014. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha szeretünk valakit akkor nem csaljuk meg.Majdnem 1évig nem nyult hozzám a férjem,és az igaz hogy nagyon nagyon rossz volt mégsem csaltam meg,lehetőségem és ha azt vesszük okom is lett volna rá,hisz magyarázatott nem adott hogy miért nem akarja.


Aki simán a párja szemébe néz ugy hogy előtte megcsalta az nem szereti és legföképp nem tiszteli a párját.

2014. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
96%
Én tényleg igazán ,őszintén és tiszta szívből szeretem a feleségem !!!! 13 éve ,hogy együtt vagyunk .Nem csalnám meg még egy alkalommal sem ,ő a MINDENEM !!! 33/F
2014. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érdekes, hogy tökéletesen ki lehet válogatni a válaszok közül, hogy ki a férfi és ki a nő.

A nagy nézetkülönbséget az okozza, hogy a nők és a férfiak nem egyformák... Milyen érdekes nem igaz? De nemcsak külsőleg, hanem belsőleg is. A nők a megcsalást mindig érzelmekkel kötik össze, tehát náluk a megcsalás is többnyire érzelmeken alapul, így ők sokkal inkább szenvednek a lelkiismeretfurdalástól.

A férfiak teljesen máshogy működnek. Többségük egy ilyen megcsalást, nem is megcsalásnak fogják fel, inkább organikus segédeszközzel történő maszturbációnak, nulla érzelmi alapon. Ezért sokkal kevésbé veszik a lelkükre. Persze van átfedés, nőből is létezik "ösztönszuka" és férfiből is érzelgősebb fajta, de az alapfelállás akkor is ez. a nő és a férfi pont emiatt nem is érti meg a másikat igazából soha.

2014. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
63%
Nincs jogunk megítélni a másikat, véleményt mondhatunk a tettéről, de őt magát minősíteni senkinek nincsen joga, mindenki vétkezik valamilyen formában, ha nem a szex-el, akkor megbántó szavakkal, irigységgel, stb. Egyébként meg senki ne dicsekedjen semmivel, mert nem tudhatja mit hoz neki a sors.
2014. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
30%

" Egyébként meg senki ne dicsekedjen semmivel, mert nem tudhatja mit hoz neki a sors. "

Miért ne tehetné ? o.O ... Mindenki a saját sorsának kovácsa !!! A sok szomorú rosszul végződő kapcsolatokkal kapcsolatos vélemények után jó olvasni az ellenkezőjét ! :)

2014. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Egy ember nem bízhat annyira magában, hogy előre tudja, hogy ő mindig is jó ember lesz, a másik meg mindig rossz.

Abban igazad van ,hogy jó olvasni a pozitív dolgokat, feltéve, hogy őszintén mondja és nem azért, hogy a másikat még jobban lealázza magát jobbnak gondolva.

2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nem egészen vagy egyértelmű számomra,hol ,melyik válasznál olvasható ,hogy valaki lealáz mást ,hogy ő jobb színben tűnjön fel ?
2014. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!