Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz feleség az, aki nem kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség az, aki nem kel fel a férjével reggel, hogy reggelit készítsen neki?

Figyelt kérdés
Feleség otthon egy háromévessel, férj dolgozik.
2014. júl. 8. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
38%

Annyira gázosnak tartom a "nem vagyok cseléd" feleségeket!

Miért vagy a cselédje ha reggel csinálsz neki egy reggelit? Ezzel indul a nap, adsz neki az ajtóban egy csókot, aztán még vissza fekszel neked is indul lassan a reggel...

Nyilván ha nagyon alszom nem ébreszt fel és dühöng vagy ilyesmi... ez nem a kihasználásról szól, hanem hogy mindkét félnek örömet okoz! Ez elképzelhetetlen?! Istenem!

2014. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
30%
Nem. A feleség nem cseléd, nem egy 2fogásos ebédről van szó, amire mondjuk a férjnek se ideje se tudása.. Marha bonyolult megcsinálni egy reggeli szendvicset..
2014. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
77%
Reggel nincsenek órák kellemes étkezésre, arra az 5 percre meg nem sok értelme van, majd legfeljebb eltakarít utána.
2014. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
78%
11-es: nem mindenki tud visszaaludni, ha már egyszer felkelt, másrészről felesleges is. Nem praktikusabb, ha olyan ember készíti, aki már úgyis fenn van?
2014. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
23%
A feleség nem cseléd! Éppen ezért ne azért keljen fel, hogy reggelit készítsen, hanem hogy a jelenlétével, a gondoskodásával, a csókjaival tegye kellemesebbé a munkába induló férj napját! Amelyik feleségnek ez sok, annak garantáltan nem fog sokáig tartani a házassága, talál a férje helyette olyan nőt, akinek nem esik nehezére a gondoskodás, a szeretet!
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz. Bár ezt inkább a férjtől kéne megkérdezni, ő hogy látja... Egy rokonom szerint én rossz feleség vagyok mert este készítem el a férjem másnapi kajáját és beteszem a hűtőbe, bezzeg ő minden nap hajnalban kel, hogy frissen készítse (az ugyancsak másnapos kifliből) a férje aznapi útravalóját. (Arról persze ne beszéljünk, hogy emellett úgy beszél a férjével ahogy más a kutyájával sem... de hát AZ nem számít szerinte). A férjem szerint meg hülyeség, ha alhatok még akkor aludjak. Szóval kérdező, attól még nem leszel rossz feleség ha nem kelsz hajnalban reggelit csinálni.
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz feleség. A férj is meg tudja csinálni a reggelijét, van két kicsi keze, kést meg talál a fiókban.
2014. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 Tubarózsa ***** válasza:
91%

Szia!

Szerintem nem. Én még itthon vagyok sajna(munkanélkül), de nem kelek fel a férjemhez reggel. Hajnal 2.30-4.00közt (nagy ritkán 5kor) szokott kelni, nem várja el, hogy én is ébren legyek vele, ha esetleg megébredek akkor meglecsesz, hogy miért nem alszok :D. Szabadnapon kb egyszerre kelünk olyankor én csinálok reggelit.

2014. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
40%

Én felkeltem annak idején mikor gyesen voltam . Megfőztem a kávét neki is és magamnak is ,csináltam neki szendvicset . Nem ő kérte ,én magamtól ! Annyira beállt a szervezetem ,hogy nem is tudok sokáig aludni . Reggel legkésőbb 6 -kor ébren vagyok ,hétvégén is . Nekem arról van meg a véleményem ,aki alszik ameddig a baba ,napközben is, és nem főz , nem takarít stb ,holott kihasználhatná azt az időt erre ,amíg a baba pihen . Nekem ne mondja senki ,hogy fáradt az anyuka .Én is az voltam ,de azon kívül hogy a gyereket elláttam ,elmentem boltba ,kitakarítottam és minden nap volt rendes főtt kaja az asztalon .

Kérdező ,attól még nem vagy rossz ha nem kelsz fel a férjeddel reggel .Ha a mindennapos teendők rendben meg vannak csinálva otthon ,akkor semmi gond . :-)33/N

2014. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
55%
A férj talán a második gyerek?
2014. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!