Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz feleség az, aki nem kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség az, aki nem kel fel a férjével reggel, hogy reggelit készítsen neki?

Figyelt kérdés
Feleség otthon egy háromévessel, férj dolgozik.
2014. júl. 8. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
32%

29 -es :-* ! Ilyen lehet a tökéletes feleség ,remélem én is ilyen társat kapok majd az élettől . Persze nem elvárás .. de így jobban indulna a nap az tuti ! ;) Nem azért mert lusta vagyok ,agglegényként ellátom magam ,főzök (nem is akármilyet) magamra .

Kérdező ,mire fel a kérdés ? A férjed nehezményezni ,hogy te nem kelsz fel ? Ezt nem lehet elvárni . 29/F

2014. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam felkelni. Kezdjük ott, hogy nem is hagynà...
2014. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
96%

Azért furcsálnám, ha. Afeleségem felkelne hozzám 3:30kor, hogy együtt reggelizzünk:):):):)

Egyébként én szoktam neki bekészíteni a kávéját

Elég felnőtt vagyok, hogy el tudjak egy szendvicset készíteni magamnak..

2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 Tubarózsa ***** válasza:
58%

33as: én férjem is ilyen, mint Te :) kávét mindig csinál annyit, hogy nekem is maradjon. :)

Kicsit off: olyan volt már többször, hogy elözö nap nem készült el az ebéd, és hajnalba keltem, hogy megcsináljam időben. Ki is kell vinni neki, hogy enni is tudjon. Az nem opció, hogy itthon ebédel, mert legkorábban is 20körül ér haza.

2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
67%

Nők ... :D Látom lepontozzátok azt aki felkel ! Mire jó -.- ? Nem kell ebből ügyet csinálni ,bár tény a mai társadalom sajnos kicsit el van lustulva és ez a férfiakra is jellemző . Régen is voltak családok nem ritkán 9-11 gyerekkel ,a férfi elment a napszámba az asszony otthon ellátta a ház körüli dolgokat . A kakasokkal keltek ...

Most meg ? Van olyan ismerősöm ,aki a kaját is rendeli ,holott otthon van a gyerekkel ,lenne ideje főzni ..de ő átalussza a napot . Na az a rossz feleség !

2014. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
69%

A feleség nem egyenlő a cseléddel. Akkor sem ha csak a férj dolgozik.


Szóval a férjnek van keze, meg tudja magának csinálni.


Nálunk volt olyan, hogy nem volt munkám, mégsem keltem azért korán, hogy reggelit csináljak a férjemnek, és nem is volt elvárás soha. Emellett pedig a férjem út közben reggelizik, nem itthon.


Ha csak a férj dolgozik, akkor sem indokolt a feleséget rabszolgának nézni, és nem kell kinyalni a pasi seggét. Miért is kéne? A feleség is dolgozik otthon... A kaja nem főzi meg magát, az edények nem mossák el magukat, a ház/lakás nem takarítja ki magát, a ruhák nem mossák ki magukat...

És még emellett is meg lehet kérni egy férjet hogy pl néha néha teregessen ki, vagy mondjuk szerelje meg a csapot.


Aki nem ilyen, nos azzal nem maradnék együtt. Szerencsére normális férjem van. És akkor is segített amikor nem volt munkám, most meg még többet természetesen...hogy dolgozom munkahelyen is. Már abszolút megosztott a házimunka.

2014. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk dolgozik egy házaspár a munkahelyen. Érdekes felállás van náluk. Kajaszünetben a férj, mint a teremtés koronája leül az étkezőben az asztalhoz, asszonyka meg sürög-forog körülötte: felvágja neki a kolbászt, a paradicsomot, mindent elébe tesz, az pedig vár egyenes háttal ülve, mint a király. Enni sem eszik asszonyka, ha a férj neki nem állt, meg ő nem olyan drága dolgokat eszik, mint a férje, hanem üres zsemlét. Szánalmasnak tartom az ilyen szintű megalázkodást, ahogy ott mindenki. :D


De én attól még nem baj, ha valaki nem szolgaságból, hanem kedvességből teszi. Én is szívesen csinálok a páromnak bármit, mert ugyanúgy ő is ágyba hozza a tejeskávét, és puszival ébreszt. :) Reggelit csak azért nem csinálok neki, mert sosem reggelizik, olyankor nem tud enni.

2014. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne rossz?Én sosem keltem ezért fel,és nem is fogok.37 kiakadtam azon amit írtál.Na majd megültetném egyenes háttal a kiskirályt.ott is befordulna ahol nincs kanyar.Az szerencsétlen még a kolbászt is felvágja neki,fel vágnám én is..az állát egy jobb egyenessel.
2014. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
40%

Minden nap én főzöm a kv-t és adom a kezébe az ágyunkban... Úgy, hogy már nem a férjem, csak a lakótársam. Hétvégén én kenem a reggelit meg mindenkinek.

De amíg a kicsik még kicsik voltak, akkor sem a neki kvért keltem,hanem gyerek nélkül fürdeni...

2014. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
85%

Nem, miért lenne?

Én fel szoktam kelni, akkor is, amikor nem dolgoztam még, de a férjem nem is emgy korán dolgozni, hanem emberi időben. Nem is azért, hogy "megcsináljam a reggelijét, hanem azért, emrt szerettem együtt enni.

5kor tuti nem kelnék, ha egyébként nem kell, néznék is nagyot, ha a férjem ilyet várna el.


Egyébként ki szóla meg? Vagy honnan jött a felvetés, hogy ettől valaki rossz feleség?

2014. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!