Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz feleség az, aki nem kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség az, aki nem kel fel a férjével reggel, hogy reggelit készítsen neki?

Figyelt kérdés
Feleség otthon egy háromévessel, férj dolgozik.
2014. júl. 8. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
#53-asnak ment, aki 31 :D
2014. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
32%

"#31-es, jó neked, hogy délután ráérsz otthon főzőcskézni a feleségeddel... Ilyen állás nekem is kell :D"


Cserélj a feleségeddel munkát. Ő biztos ráér délután főzőcskézni, ha te már nem, kivéve ha rendelitek az ételt.

2014. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
64%
Nem feleségem van, hanem barátnőm. Mindketten versenyszférában dolgozunk, én fejlesztő vagyok, ő adótanácsadó. Azaz elég sokat túlórázunk sokszor mindketten. Mivel kaját csinálni kell, ezért úgy gondoljuk, hogy közös program lesz belőle, zenét rakunk be magunknak, táncolunk közben, énekelünk, szóval az egész főzés egy nagy buli. Sokféle ételt készítünk, francia, olasz, ázsiai konyhát. Alapvetően utálnánk, de egy közös bulivá alakítottuk. Nekünk így jó :)
2014. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
46%

53-as lehet oylan napi szamítással él,mmint az én ferjem.. :):):):)

Kérdezem tőle, hogy megnézünk-e egy filmet, erre ő/: " Majd este"

Ránézek az órara, fél 9 van este. Nála az este az 10 után kezdődik...

2014. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
26%
Mi szeretjuk egymast, ezert nem esik nehezunkre reggelit kesziteni a masiknak. Nem ertem, miert kell azt mondani, hogy ha a feleseg koran felkel reggelit csinalni, az mar ingyencseled... az ilyennek nem valo a parkapcsolat, ha megeroltetonek tartja a reggeli elkesziteset.
2014. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
95%
Semmi esetre sem rossz feleség. minden megbeszélés kérdése. Az én párom nem reggelizik, csak megissza a kávét és már siet is. Nem szereti, ha ilyenkor még engem is kerülgetnie kell. Ez fordítva is így van.
2014. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
75%

"Régen is voltak családok nem ritkán 9-11 gyerekkel ,a férfi elment a napszámba az asszony otthon ellátta a ház körüli dolgokat . A kakasokkal keltek ..."


Bizonyos társadalmi rétegek falun ugye. A városi polgárságnak pl. ritkán volt 11 gyereke és nem kellett a kakasokkal kelni se. Meg cseléd is volt. 200 éve is.

2014. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
35%

#67 "Meg cseléd is volt. 200 éve is."


Legalább is bizonyos társadalmi rétegeknél ugye.

És szerinted a városban a cseléd mikor kelt? A Pék, a kofa hogy mire odaért a cseléd az áruért kint legyen, a satöbbi, satöbbi? Kevesen tehették ám csak meg, hogy nem a kakasokkal keltek, és a polgárság pont nem. Ők is dolgoztak, ha magasabb poziba is, de ott talán még jobban kellett vigyázni a pontosságra, mint hogy mikor mentél ki tehenet fejni.

2014. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
72%
Nem rossz feleség, hanem sokan keverik a bejárónő fogalmát a feleséggel.
2014. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
59%

Kik azok, aki lepontozták kabcsi, 63-as válaszát?


Talán kiszolgálásra váró, lusta pasik, vagy olyan nők, akik azt hiszik, hogy nekik munka mellett el kell látniuk egyedül a családot is??? Szánalom!!!!


Pedig ő megírta a tutit, ennek így kell működnie.

2014. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!