Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz feleség az, aki nem kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség az, aki nem kel fel a férjével reggel, hogy reggelit készítsen neki?

Figyelt kérdés
Feleség otthon egy háromévessel, férj dolgozik.
2014. júl. 8. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
56%

"A férj talán a második gyerek?"

-.- ....Csak mert mikor gyesen voltam felkeltem és ez így van manapság is ?! Nem miatta kelek .. De ha így is lenne esetleg ,nem hiszem ,hogy bárkinek köze lenne hozzá . Gondolom akkor a szemedben az olyan férj aki főz az a második háziasszony ,nemde ? Csak mert hétvégén ,vagy ha éppen úgy van kedve ő főz . Imád és kiválóan tud is .

2014. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
49%
A napi provikatív kérdés...
2014. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
49%
Jav.:provokatív
2014. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem jó végletekben gondolkodni.Nem leszel ettől rosszabb vagy jobb,mint bárki más.Ti szeretitek egymást,nektek megfelel így,a férjed nem teszi szóvá,boldogok vagytok.Innentől nincs probléma.
2014. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem vagy rossz feleség. Bár három éves gyerek mellett már nem az alvás az elsődleges szempont. Mi általában lemegyünk mindig vhova reggelizni, úgyhogy senki nem készít senkinek, de együtt eszünk.
2014. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
59%

" Gondolom akkor a szemedben az olyan férj aki főz az a második háziasszony ,nemde "


Nem drága, hol van az megírva, hogy a "háziasszonynak" kéne főzni?

2014. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
87%
Ha a férjednek nem okoz problémát,alkkor miért tetted fel ezta kérdést?Nem tesz rossz feleséggé a reggeli hiánya!
2014. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
90%

Amennyiben el van törve a férj keze, és nem tudja magának megcsinálni, igen, rossz feleség. Ha a férj meg tudja csinálni magának, akkor nem rossz feleség.

Én se kelek föl megcsinálni. Nem azért, mert derogálna, hanem mert a férjem 5-kor kell, ami azért rohadt korán van. Éjjel mindig én kelek a gyerekhez, pont azért, hogy ő kialudhassa magát reggelig, a nagyon nyűgös éjszakákon át is költözöm a gyerekszobába, hogy nyugodtan aludhasson, akkor én miért ne aludhatnék reggel??? Aludjak hetekig 2-3 órát éjszakánként, mert illik fölkelni, ha a férj fölkel?

Amúgy attól is függ, mikor kel a férj. Ha mondjuk 7-kor, akkor ja, fölkelek. Ha 4-kor vagy 5-kor, akkor azért nehogymár elvárás legyen hajnalban talpra ugrani, mert neki akkor kell dolgozni menni.

Az mondjuk egy másik kérdés, hogy a férjem nem az a "ha nekem szar, legyen szar neked is fajta", szóval attól még, hogy neki rohadt korán kell kelni, és ez neki rossz, nem akarja, hogy nekem is rossz legyen.

Amúgy fordítva hogy hangzik a kérdés? Ha a férfi maradna otthon, vagy ő aludhatna 2 órával tovább, tőle is elvárás lenne, hogy azért pattanjon csak ki az ágyból 5-kor, és csináljon kaját az asszonynak?

2014. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is korán indult a nap . Ha ébresztett a telefonja ,én is keltem vele . Amíg ő a fürdőben készülődött én lefőztem a kávét stb . Olykor egy könnyű reggelit is elfogyasztottunk együtt ,mielőtt ő munkába indult . Jó volt ez így :-) . Utána még nekem is volt egy kis időm magamra ,átgondoltam a teendőket amíg a gyerek aludt .

Én nem véleményezek senkit ,mindenki máshogy csinálja . Én is ahogy nekünk ,ti is ahogy nektek jó.

2014. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
63%

én felkeltem vele, mert felébredtem az órára (már csak azért is mert fél órával korábbra állítja hogy mindig kinyomhassa, engem meg lassan szét vet az ideg mert én elsőre is fel tudok kellni) aztán pedig annyit pocsölt a fürdöben hogy nekem kellet hatszor rászólni hogy lekési a buszt.. és délutánosba mentem dolgozni, hát csináljon magának reggelit vagy haljon éhen...



igaz nem a férjem volt hanem a barátom (mostmár egy nagyadag ex jelzővel)

2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!