Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz feleség az, aki nem kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség az, aki nem kel fel a férjével reggel, hogy reggelit készítsen neki?

Figyelt kérdés
Feleség otthon egy háromévessel, férj dolgozik.
2014. júl. 8. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:

Nem szólt meg senki és nem is szántam provokatív kérdésnek. Én még sosem csináltam reggelit a férjemnek és szerencsémre nem is várja el. Tudja, hogy amúgy is éjszakai bagoly vagyok és a koránkelés nem az erősségem. De az utóbbi időben több játszóteres ismerősömtől is hallottam, hogy ők bizony felkelnek. Volt aki teljesen normálisnak veszi, mert szeret a férjével reggel kávézni, de volt aki panaszkodott miatta, hogy ez a férje elvárása. És nem tudtam, hogy most ettől rossz feleség vagyok-e.

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 8. 22:27
 42/72 anonim ***** válasza:
3%

Hát, ha csak a férj dolgozik, akkor te jelenleg háztartásbeli vagy, tehát felkelhetnél ezt megcsinálni.

Ha a kisgyerek mellett te is újra dolgozni fogsz, akkor már nem várhatja el, hisz teljesen egyenrangúak vagytok, akkor mindketten segítenetek kell egymást, igazán felkelhetne ő is..

2014. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy rossz feleség azért, mert nem áldozod fel mindenedet a férjedért! Az meg hogy tőlük elvárja a férjük, legyen az ő bajuk.
2014. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
92%
42: A kérdező azért nem egyenrangú, mert otthon neveli a gyereket? Jézusom!
2014. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
94%
A férjem fél négykor kel. Ha megölne se kelnék fel vele. Reggeli készítésre max. akkor van esélye, ha MÉG nem fekszek le mire felkel.
2014. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
13%

#44-es!

Egy szóval sem mondtam, hogy nem egyenrangú... azt mondom, azt viszont határozottan, hogy fiatal feleségként úgy gondolom, ha én egy gyermekkel otthon vagyok, a férjem pedig reggeltől estig dolgozik, igen, felkelek és elkészítem neki a reggelit, hisze vele vagyok, szeretem, megadom neki a reggeli löketet a naphoz, és boldog, ha elbúcsúzhat tőlem.

Ha én is gürizek majd a kisgyerek mellett, akkor nyilván felváltva kelnénk korábban, hisz ugyanaz lenne az elfoglaltságunk.

Most is felváltva segítjük egymást, ha az egyikőnk a nagyobb hulla, a másik tesz rendet otthon, és fordítva.. de ha egész nap otthon vagyok (különböző szabadnap), és nem kell munkahelyre mennem, igen, felkelek és elkészítem neki a reggelijét, mert tudom, hogy örül és jól esik neki.

Nem elvárja, örömöt akarok neki okozni.

2014. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
14%

Helyesbítek: egyenrangú ember. - de nagyon sok nő dolgozik gyerek mellett ugyanúgy, mint a párja, mert kell a két fizetés... ahhoz képest ha csak a gyerekkel van otthon, az kevesebb, mintha gyerek lenne és mellette dolgozna is, tehát ő van egy fokkal jobb helyzetben.


De nem is vagyok hajlandó itt nektek tovább magyarázkodni: imádom a páromat, aki a tenyerén hordoz és egymásért dolgozunk. Boldogan készítek neki reggelit :)

2014. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
92%
46-47 voltál már otthon egy fogzó, vagy hasfájós (vagy mindkettő) babával? Mert akkor inkább összeteszed a két kezed, mikor épp nem ébred a gyerek és alhatsz, akkor is, ha épp akkor maga a jóisten száll le a földre, nemhogy felkelj reggelit csinálni.
2014. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
1%
Ha valaki iszonyatosan hullafáradt, akkor viszont vissza tud aludni. Lehet 5 év múlva majd másképp gondolom, de húgocskámmal otthon voltam, és édesanyánk gond nélkül felkelt, semmi baja nem lett töle. Várom a további lepontozásokat, de én még a boldog és egymásért feltétel nélkül dolgozó párosok egyikének vagyok tagja. A kérdezö kérdésére sokrétüen válaszoltam. Tisztelem mindenki más véleményét, de én így gondolkodom.
2014. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
11%

Úgy látszik itt azok nincsenek lepontozva, akik alszanak 10 óráig, a férj elballag valamikor reggel, vagy eszik, vagy nem eszik, a feleség meg ki tudja mit csinál egész nap?

Társkeresőn szórakozik?

Van ilyen rengeteg....

Nehogy már cseléd legyen egy feleség, nekik jár a szabadság.

Ha meg a férj esetleg lebetegedik, mert hajt mint az őrült, szerencsétlen, azt sem tudja mit csinál otthon a neje, akkor meg a férj a legnagyobb szemét, hogy cserbenhagyta a családját, igaz?

Éljenek a modern gondolkodású feleségek, kb úgy vágnék ki otthonról egy ilyet, mint a nyulat.

2014. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!