Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi sok ember azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok ember azt, hogy papucs dolog hűségesnek lenni a házastársunkhoz?

Figyelt kérdés

Én életem egyetlen szerelmét vettem feleségül. 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Jelenleg 24 évesek vagyunk. 2 gyerekünk is van, ikrek. Fiú-lány:) 2 évesek. Mi boldogok vagyunk így együtt, ugyanolyan szerelemmel szeretjük egymást mint régen.


Soha nem volt senki más se a feleségemnek, se nekem. Mikor pedig a haverjaimmal szóba kerül ez a dolog, menőznek, hogy ők hányszor, hogyan, kivel csalják meg a barátnőiket (egyik sem házas, és gyerek sincs sehol) mindig azt mondják papucs vagyok, mert nem érdekelnek más nők, csak a feleségem. És volt aki le is b...zizott, csak mert a szeme előtt utasítottam vissza egy csajt aki úgymond el akart csábítani. Később kiderült hogy a haverjaim fizettek neki...


Semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy másik nőm legyen, mással szexeljek. Megnézni is csak nagyon ritkán szoktam másik nőt. Ha megtörténik, akkor is az jut eszembe, hogy az én feleségem mennyivel szebb:D A haverjaim szerint ez is beteges dolog....


Ennyire elkorcsosult ez a világ? Hogy lassan szégyen lesz hűségesnek lenni? Mit gondoltok erről?


2014. júl. 11. 13:44
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

5. köszönöm szépen:)


Valóban első szerelem:) a középiskola legelején jöttünk össze. Év elején volt egy osztály összehozó kirándulás, (5 napos volt), és ott jöttünk össze. Mikor az első nap megláttam az osztályteremben, tudtam hogy nekem ez a lány kell:D De a kiránduláson vetettem be magam, és ott lettünk egy pár. Szex csak később volt természetesen. A második évfordulónkon.


Mindemellett pedig a haverjaim azt mondják szerelmesen is lehet mással szexelni, én ezzel sem értek egyet. Számomra elfogadhatatlan a hűtlenség minden formája. Illetve szerelem mellett és egyébként is képtelen lennék rá... ha esetleg elmúlnának az érzéseim, amit nem hiszek, akkor is inkább elmondanám őszintén, minthogy hátba szúrjam a feleségemet és megalázzam azzal hogy megcsalom.

2014. júl. 11. 14:06
 12/49 anonim ***** válasza:
16%

Aranyosan naiv vagy :)


de majd elmulik, nyugi. Majd esetleg az asszony lep felre te meg kapkodod a fejed hogy mi a fax van :)


Persze az is lehet hogy 100 eves korotokig egyutt maradtok boldogsagban, szerelemben, husegben.

2014. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
9. nem, nem fogok így érezni 34 évesen sem. Elég jól ismerem magam, és nem lennénk együtt 10 éve, nem vettem volna el, és nem lennének gyerekeink, ha egy percig is úgy éreztem volna hogy én csajozni akarok. Megtehettem volna hogy végig dugom a középiskolát, de nem tettem. Illetve az utolsó 2 évet igen, de azt is a feleségemmel tettem:) nem vagyok egy adonisz, de csúnya sem, volt pár lány az osztályból már akkor is, akinek csak szólnom kellett volna, és alám fekszik. De nem érdekeltek. Még Huszonéves koromban sem. Inkább megnősültem és családot alapítottam. Én ezt érzem jónak.
2014. júl. 11. 14:14
 14/49 A kérdező kommentje:
te már csak tudod, így ismeretlenül is.
2014. júl. 11. 14:15
 15/49 anonim ***** válasza:
15%
csatlakozom a 12-es hez.Majd elmúlik:))Gyakorlatilag kiskamaszon bele kapaszkodtatok egymásba.Nem is éltetek semmit.vagy te,vagy ő de egyszer valaki lép...
2014. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Szóval csak az él aki össze vissza kefél fűvel fával? Szerintem nem.


Én az a típus vagyok, aki szerint 1 emberrel is lehet élni. Ennyi. Sajnállak, hogy te nem tapasztalod meg ezt a fajta boldogságot.... Mivel nem vagy benne, fogalmad sincs milyen érzés.

2014. júl. 11. 14:19
 17/49 A kérdező kommentje:
Sejtettem egyébként, hogy lesznek ilyen rosszmájú válaszok is... hogy majd valaki úgyis megcsalja a másikat meg ilyesmi. Vigasztaljátok csak magatokat ezzel, hogy valamikor majd nekem is szar lesz:D ha ettől boldogabbak vagytok...
2014. júl. 11. 14:20
 18/49 anonim ***** válasza:
27%

Draga Kerdezo,


szep dolog a magabiztossag, en is igy voltam vele 24 evesen. En is koran nosultem, es fulig szerelmes voltam.


Most 38 vagyok es TELJESEN maskepp gondolkodom a vilagrol, plane hogy kaptam egy-ket olyan gyomrost az elettol, hogy alig birtam talpon maradni. A hon szeretett masik ember, akirol SOHA nem birtam volna elkepzelni hogy olyesmire kepes, amire, megis megtette. Naiv voltam, es teljesen biztam a masikban. Hiba volt.


Az emberek valtoznak. Te is, az asszony is. 24 evesen alig nottetek ki a gyerekkorbol, es ezer dolgot nem tapasztaltatok meg meg. Es az hogy ti egymasnak voltatok az elsok, es soha senki massal nem voltatok, egyertelmuen hatrany es nem elony.

2014. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz velük, meg az ilyen savanyú szőlő válaszokkal sem....


Én is mindig erre vágytam, hogy elsőre megtaláljam az igazit, jó fiatalon. Együtt megélni a tinikort, aztán pedig korán megházasodni és gyerekeket vállalni.


Sajnos az igazi sokkal később jött...Alapból 19 évesen lett csak először pasim, és aztán 5 évig keresgéltem mire 1 normálisat találtam aki nem csak megdugni, vagy átverni akar...így 24 évesen találtam csak meg az igazit. Neki pl én vagyok az első mindenben:)21 volt majdnem , amikor összejöttünk. És másfél év után házasodtunk. Ő is hasonló mint te. Nem szokott más csajokat megnézni sem. Ha a munkatársai felhívják rá a figyelmét akkor azt gondolja hogy az ő felesége mennyivel jobb és szebb:D Velem vesztette el a szüzességét, mert az igazi szerelemre várt.


Ő is úgy gondolja, ahogy én is, hogy 1 emberrel is lehet élni:) a szexuális dolgokat is...csak hát mi sokkal később ismertük meg egymást... sajnálom is, hogy nem tudtam előre, hogy jönni fog... ha tudom, én is 24 éves koromig szűz lettem volna, hogy vele veszíthessem el:)

2014. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
88%

18, csak szólok, hogy csak mert te csalódtál a nődben, az nem azt jelenti hogy mindenki csalódik. Igen is lehetnek boldogok egymással megcsalás nélkül.


Jól kell választani, ami nagyon nehéz, de simán sikerülhet.


Én inkább lettem volna szűz amíg meg nem ismerem a férjem, mint azt a sok szemetet aki átvert és bántott.


Mégis milyen hátránya van annak, hogy csak egymással voltak?

2014. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!