Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi sok ember azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok ember azt, hogy papucs dolog hűségesnek lenni a házastársunkhoz?

Figyelt kérdés

Én életem egyetlen szerelmét vettem feleségül. 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Jelenleg 24 évesek vagyunk. 2 gyerekünk is van, ikrek. Fiú-lány:) 2 évesek. Mi boldogok vagyunk így együtt, ugyanolyan szerelemmel szeretjük egymást mint régen.


Soha nem volt senki más se a feleségemnek, se nekem. Mikor pedig a haverjaimmal szóba kerül ez a dolog, menőznek, hogy ők hányszor, hogyan, kivel csalják meg a barátnőiket (egyik sem házas, és gyerek sincs sehol) mindig azt mondják papucs vagyok, mert nem érdekelnek más nők, csak a feleségem. És volt aki le is b...zizott, csak mert a szeme előtt utasítottam vissza egy csajt aki úgymond el akart csábítani. Később kiderült hogy a haverjaim fizettek neki...


Semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy másik nőm legyen, mással szexeljek. Megnézni is csak nagyon ritkán szoktam másik nőt. Ha megtörténik, akkor is az jut eszembe, hogy az én feleségem mennyivel szebb:D A haverjaim szerint ez is beteges dolog....


Ennyire elkorcsosult ez a világ? Hogy lassan szégyen lesz hűségesnek lenni? Mit gondoltok erről?


2014. júl. 11. 13:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz senkivel, úgy éljetek ahogy nektek jó, és amilyenek Ti vagytok! Senki se akarja már megmagyarázni senkinek, hogy milyen legyen vagy milyen lesz! Meg bírom, hogy annyi jós születik ilyenkor ide! Emberek, nem mindenki egyforma! Ő,vagy Ők ilyenek, alapvetően családosak, és ha tényleg mind a ketten ilyenek, semmi gond nem lesz! Nálam is mind a két nagyszülői ágon 50-60 évig éltek, halálukig együtt a nagyszüleim, megcsalás, válás gyanú nélkül!!! Azért mert most a média azt sugallja, meg reklámozza, hogy igyál, dugjál fűvel fával, szarjál mindenre mert ez nagyon menő dolog, és mellette anya-apa pénzeljen... Örülni kéne, hogy vannak még normális gondolkodású emberek! Én 14 évesen már dolgoztam, most vagyok 24, már fél évtizedes lánglovag, második gyerekünket várjuk feleségemmel, és soha nem jutna eszembe megcsalni, és ő is így van vele!

Mindenki más, ha valaki dugós-ba....s, akkor annak hiába magyarázol arról, hogy de a gyerek, nem fogja érdekelni... Ezzel ugyan ez a helyzet! Aki családos, hiába magyaráz bárki arról hogy de jó dugni, csak annyit mond, hogy ilyen, olyannak aki mellettem van, tiszta, és szeretjük egymást!!!

Ez a sok nagyon okos megkeseredett öreg meg végképp kikészít... :D Én már 30 vagyok, marha okos, és bölcs, és mivel együtt vagyok egy olyannak, aki nem is hozzám való, és megcsalt, így mindenkinek ilyen lesz! Fúhhh... Ettől agyhugykövet kapok! Ha valakinek nem jött össze az élet, a párválasztás, ne vetítse már ki úgy, mintha ez mindig ilyen lenne! Sajnos a legtöbb embernek nem adatik meg az, hogy a a "nagy Őt" megtalálja, de akinek meg igen, nem kell rögtön leugatni!!!

Röviden: szarni kell a média által elkorcsosított aberált világra, nem kell figyelni azokra, akik nem találták még meg akit kerestek, vagy rosszat találtak meg, de erre csak 40 évesen jöttek rá és most okosan magyaráznak...

2014. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
74%

"szarni kell a média által elkorcsosított aberált világra"


Ez egy baromsag. A nagszuleink sem voltak jobbak mint mi, csak azt nem kotik ma mar a kisunokak orrara.

2014. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
42 nézz már körül, hogy a mai fiatalok - én sem vagyok öreg és így mondom - hova fejlődnek, mit látnak a TV-ben! Ne mond h nem befolyásol egy "éjjel nappal bp" marhaság! Hol tükrözi ez a mai világot? Az a követendő, hogy a celebek h szórják a pénzt, stb... Az a szomorú, hogy tényleg ez alapján élnek! Régen volt bajtársiasság, ma rajkodás van. Régen volt szerelem, ma ki tud több nőt megrakni... Régen volt becsület, most ki tud a másik hátán feljebb jutni! Persze régen is megvoltak ezek, de nem ilyen szinten. Sajnos nagyon rossz irányba halad a világ, és akik még megmaradtak embernek, azok örömmel olvasnak ilyeneket...
2014. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Persze régen is megvoltak ezek, de nem ilyen szinten."


Dehogynem. Az hogy te nem tudsz rola, meg a nagyanyaid vilagarol csak naiv elkepzeleseid vannak, az nem azt jelenti hogy az ugy is van.


Az emberek messze nem valtoznak annyit mint ahogy azt te beallitod.

2014. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
"Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb."
2014. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
24%

"Ne mond h nem befolyásol egy "éjjel nappal bp" marhaság! "


lol:D Értelmes embert nem befolyásol. Emellett pedig ha csak a felszínét látod, és nem a mondanivalóját, akkor nem kéne negatív dologként emlegetni azt a sorozatot.


Mert egyébként pont hogy a világ problémáira hívja fel a figyelmet, hogy mit ne csinálj, mi a rossz. Próbál megoldásokat is adni...


- megcsalások

- kizárólag külső alapján megítélni valakit rossz dolog

- drogproblémák

- ha szórakozni mész, ne hagyd magára az italod mert bedrogoznak, és ne fogadj el úgy nyitott piát, úgy, hogy nem láttad amikor kinyitották, mert bárki bármit beletehet...

- párkapcsolati problémák

- alkoholizmus

- nemi betegségek

-családi problémák (anyuci nem szereti a pici fiacskája barátnőjét) például stb stb...)


Kicsit a dolgok mögé kéne nézni. Ezt gondoltam megemlítem...ha már nem vagy olyan intelligens, hogy felfogd miről is szól.

2014. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:

"Kicsit a dolgok mögé kéne nézni. Ezt gondoltam megemlítem...ha már nem vagy olyan intelligens, hogy felfogd miről is szól."


1. úgy látom, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel... :P

2. igen, intelligens ember meglátja azt is amit te, de amiről én beszélek, hogy az embereket butítása megy, ezt már német tudósok is leírták, 60-70 évvel ezelőtt, hogy ez lesz, ez a cél, soksok birkát gyártani! Sajnos ezek az emberek nem azt látják, hogy gond, és meg kell oldani, hanem azt, hogy "jaaa, hoy ezek drogoznak, meg össze vissza b***nak, akkor ez jóóó!" Egy fejlődésben lévő gyerek meg legfőként nem azt fogja látni amit te leírtál!

3. én sem szóltam be a te értelmi szintedre, mivel itt vélemény különbségek vannak, a másikról nem sokat tudhatsz! Ha már olyan sok eszed van - ezek szerint... - akkor ne szólj be másnak név nélkül!...

2014. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
A gyereknek nem kell megengedni hogy nézze...amíg otthon lakik, a szülők kenyerét eszi, addig azt csinálja amit a szülei mondanak. A felnőttek meg, akinek van esze, az meglátja a lényegét Ennyi.
2014. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk a parommal es ferfi letere o sem a mennyisegre ment soha. Persze ugyanugy hulyenek neztek a haverjai, de ot nem erdekelte soha. Szerintem az olyan emberekkel, akik emiatt leszolnak masokat, nagy bajok vannak. Mind az onismeretukkel, mind az ertekrendjukkel. Az, hogy valaki megtalalta a parjat es boldog, kiegyensulyozott eletet elnek, nem vagynak masra, azt mutatja hogy ok teljesen rendben vannak. :)
2014. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!