Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi sok ember azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok ember azt, hogy papucs dolog hűségesnek lenni a házastársunkhoz?

Figyelt kérdés

Én életem egyetlen szerelmét vettem feleségül. 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Jelenleg 24 évesek vagyunk. 2 gyerekünk is van, ikrek. Fiú-lány:) 2 évesek. Mi boldogok vagyunk így együtt, ugyanolyan szerelemmel szeretjük egymást mint régen.


Soha nem volt senki más se a feleségemnek, se nekem. Mikor pedig a haverjaimmal szóba kerül ez a dolog, menőznek, hogy ők hányszor, hogyan, kivel csalják meg a barátnőiket (egyik sem házas, és gyerek sincs sehol) mindig azt mondják papucs vagyok, mert nem érdekelnek más nők, csak a feleségem. És volt aki le is b...zizott, csak mert a szeme előtt utasítottam vissza egy csajt aki úgymond el akart csábítani. Később kiderült hogy a haverjaim fizettek neki...


Semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy másik nőm legyen, mással szexeljek. Megnézni is csak nagyon ritkán szoktam másik nőt. Ha megtörténik, akkor is az jut eszembe, hogy az én feleségem mennyivel szebb:D A haverjaim szerint ez is beteges dolog....


Ennyire elkorcsosult ez a világ? Hogy lassan szégyen lesz hűségesnek lenni? Mit gondoltok erről?


2014. júl. 11. 13:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Jó lenne, ha minden férfi ilyen korrekt és becsületes lenne! A párod igazán szerencsés!

A negatív válaszolókra ne haragudj! Nem rosszat akarnak, csak csalódtak és ebből általánosítást csinálnak. Sajnos én is csalódtam. Nekem is volt egy nagy középiskolai szerelmem, elsők voltunk egymásnak, együtt vesztettük el a szüzességünk is, majd mikor befejeztük az iskolát, össze is költöztünk. Minden nagyon szép és jó évekig, aztán viszonyt kezdett az egyik kollégája 18 éves húgával. Akkor jött rá a hepp, hogy talán elszalasztott valamit... Egy világ dőlt össze bennem és nagyon nehéz volt megtanulnom újra bízni! Nekik még nem sikerült, de remélhetőleg túl lesznek rajta!

Remélem nálatok soha nem fog ilyen bekövetkezni és boldogok lesztek együtt! 28N

2014. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
23%

Na, most jonnek a kis naiv csajok, akik a herceget vartak feher lovon :)


Lehet majd pont ti lesztek azok akik felremennek.


Az a hatrany, hogy fogalma sincs milyen massal, es amikor szuksegszeruen eljon az erzelmek atalakulasa, amikor megszunik a tiniszerelem, mikor elkezded latni a hibait, vagy egyszeruen csak nem egy iranyba valtoztok, akkor elkezd motoszkalni a kisordog hogy megis mi lenne ha.


A hazassagok tobb mint a fele valassal vegzodik, es ne higyjetek hogy ti valami oknal fogva nem lehettek erintettek. De lehettek.


nyilvan 24 evesen meg maskepp latja a vilagot az ember. majd a 40hez kozeledve beszelunk errol megint, oké?

2014. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon gondolkodnék, hogy jó baráti társaságban vagyok-e? Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy fizetnek egy nőnek, hogy hűtlen légy, csak mert szerintük nem normális a családi életed. Én ezt nem tudnám tolerálni. Már bocs. A "haverjaid" idióták.
2014. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező: olyan aranyosak lehettek :). Ha minden ilyen házasság szívből születne manapság és ugyanígy a gyerekek is, ez a Világ a maximális boldogság lenne.

Csak a primitív köcsög pasik, akikből sajnos elég sok van 30-40 év fölött is, azok adnak csak a haverok és anyuci véleményére, mert képtelenek ÖNÁLLÓAN megoldani komoly helyzeteket, képtelenek a SAJÁT DÖNTÉSEKRE.

Bár még 24 éves vagy, de próbálj szépen és finoman laszakadni a haveroktól, 30 év körül úgyis már ez fog következni és ÉRTÉKES barátságokat keresni, akár idősebb korosztályúakkal is.

Azok a haverok amúgy még mindig anyucinál laknak és futtaják az olcsó csajokat???

Legyél büszke mindig az önállóságodra és határozottságodra, ha pedig ezt valaki észreveszi nálad és hátráltatni akar, gombold le :).

További sok sikert :)

2014. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem a barátaid kérdező. Barát, az aki jót akar a másiknak, nem pedig sajnálja a jó életet és direkt kesztbe akar tenni, rossz útra terelni. A kisujjad körme többet ér, mint az egész bagázs együtt véve. És ez akkor is igaz, ha papucs lennél. Mert inkább az, mint egy tahó. A beteges pedig nem te vagy, hanem sajnos a világ kezd azzá lenni.


26/L


Ui.: nyugodtan mutasd meg nekik a válaszokat.

2014. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

"Az a hatrany, hogy fogalma sincs milyen massal, es amikor szuksegszeruen eljon az erzelmek atalakulasa, amikor megszunik a tiniszerelem, mikor elkezded latni a hibait, vagy egyszeruen csak nem egy iranyba valtoztok, akkor elkezd motoszkalni a kisordog hogy megis mi lenne ha."


Nem érdekel egyikünket sem, hogy milyen mással. Ha így lenne, nem lennénk együtt.

Nagyon nem tiniszerelem ez már. Húsz felett vagyunk, vannak gyerekeink felnőttünk. Főleg az ikrek születése után.


Nem tudom mit értesz érzelmek átalakulásán....szerelmesek vagyunk egymásba. Nem tudnánk elképzelni egymás nélkül az életet. Ezt régen is így éreztem, és most felnőtt fejjel is így érzem.


Nem vagyunk vakok, ahogy soha nem is voltunk. Ő is látja az én hibáimat, és én is az övéit. Ezzel együtt szeretjük egymást. Erről szól a szerelem.


Szerintem ha nem egy irányba halad a változás- felnövés ... ilyesmi, az már régen kiderült volna. + meg lehet beszélni.


"A hazassagok tobb mint a fele valassal vegzodik, es ne higyjetek hogy ti valami oknal fogva nem lehettek erintettek. De lehettek. "


És ha mások válnak akkor majd mindenki elválik vagy mi?:D Ennyire nevetséges érvet még életemben nem hallottam.


És nem, nem lehetünk érintettek, mert teszünk a kapcsolatunkért, nem merültünk el a kényelmességben, hogy már nem kell párt keresni, mert megvan. Sokan itt rontják el. Természetesnek veszik a másikat, és nem tesznek a kapcsolatért, csak megcsalják egymást, mert az könnyebb mint megbeszélni a esetleges gondokat. Mi nem ilyenek vagyunk.

Mindent mindig megbeszélünk, és ez a jövőben is így lesz. Hisz ha eddig működött, miért változtatnánk rajta?


Egyébként mindenkinek köszönöm a választ.

2014. júl. 11. 16:06
 27/49 anonim ***** válasza:
84%
A barátaid azok közé tartoznak, akik szeretik az élvezeteket, illetve úgy gondolják hogy bármit megtehetnek következmények nélkül. Korábban nekem is voltak hasonló "barátaim", de rájöttem, hogy én nem érzem magam boldognak ebben a közegben. Ha te igen, akkor az a te dolgod, de akkor viseld el, hogy az ő szemükben mindig is egy papucs leszel, aki olyan hálátlan, hogy képes visszautasítani egy ajándék prostit....
2014. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Nekem irigységnek hangzik a részükről. Könnyen lehet, hogy minden kalandjukat odaadnák egy olyan boldog családért, mint a tiéd.
2014. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
szerintem is irigyek rád.
2014. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

"A hazassagok tobb mint a fele valassal vegzodik, es ne higyjetek hogy ti valami oknal fogva nem lehettek erintettek. De lehettek. "

Az az ő hibájuk. Anyámék több, mint 40 éve házasok, pedig sosem voltak szerelmesek egymásba. A 3 gyerekük fontosabb volt, mint hogy másokkal kalandozzanak.

2014. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!