Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összezavarodtam? Most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam? Most tényleg én vagyok a hülye? Szerintetek ez normális egy házasságban?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a fiunk, a férjem kifordult magából. Állandóan dolga van a haverjaival. Ha rokon jön külföldről, bulizni viszi, csajokkal fotózkodnak. Talált magának másodállást, hogy külföldre mehessen dolgozni. Azt mondja, hogy szombat reggel jön a másodállásból, de csak vasárnap érkezik meg, úgy hogy nem is szól, hogy késik. És hasonlók. Ha itthon van sem lehet vele beszélni. Vagy ül, mint a kuka, vagy annyit mondd, hogy ne kezdjem el a balhét. De mi azon a balhé, hogy szeretném megbeszélni, ami bánt?
2014. júl. 28. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem normális ez a helyzet! De nem tudok okos tanácsot adni :(

Férfi elmebajra nincs orvosság!!!

2014. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pasik, akik igencsak nehezen viselik a kispapaságot.

Két dolgot tehetsz. Vagy szó nélkül hagyod, hogy kitombolja magát, vagy ultimátumot adsz neki.

Ezt csak azért írom, mert nem hajlandó normálisan megbeszélni.

Neked viszont a nyugalmadat főleg a pici miatt meg kell találnod.


Amúgy nem te vagy a hülye, de ezt te is érzed. A gyerek közös vállalás, no meg a házasság is. Nem tehetné ezt meg.

2014. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos úgy néz ki, problémáitok vannak, amire az egyetlen mód, ha higgadtan, nem vádolva és a másikban hibát keresve, de elmondod, mi a problémád. Ha nem partner a megbeszélésben, akkor sajnos el fogtok távolodni egymástól.
2014. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Képtelenek vagyunk megbeszélni. Ő korlátként éli meg, ha meg merem kérdezni, mikor fog hazajönni és nem érti mi a bajom azzal, hogy akár egy nappal is később jön, mint ígérte. Én viszont ezt nem tudom elviselni. :( Magányos vagyok mellette.
2014. júl. 28. 16:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyermek? Azaz mióta tart ez az állapot?
2014. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Egyik hétvégén, mikor hazajönne lépj le a gyerekekkel a szüleidhez, kis családlátogatásra, és késs egy napot.


Ha nehezményezi, az egy jó beszélgetésindító.


Amúgy iszonyatosan szánalmasnak tartom az ilyen embereket.

2014. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek születése előtt mi volt a helyzet? akkor is ekkora "szabadsága" volt, hogy egy nap ide-oda nem számított? A fiatok érkezése tervezett volt és megbeszéltétek előtte, hogy fogjátok nevelni? nekem úgy tűnik, nem igazán volt felkészülve a családapa szerepre. Hány évesek vagytok? És mikor beszéltek, elmondtad, hogy magányosnak érzed magad? Mit mondott erre?
2014. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod a gyermek korát, a lakásviszonyotokat, de én ezt biztos rövidrezárnám. Isten veled. Úgy sincs belőle sok hasznod.
2014. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
10 hónapos a fiunk, azóta tart. Előtte sem volt ilyesfajta szabadsága. 7 évet vártunk a babára, volt ideje felkészülni.
2014. júl. 28. 16:31
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Neharagudj az intim kérdésért,de esetleg a szexuális életetek is megváltozott-e?
2014. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!