Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összezavarodtam? Most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam? Most tényleg én vagyok a hülye? Szerintetek ez normális egy házasságban?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a fiunk, a férjem kifordult magából. Állandóan dolga van a haverjaival. Ha rokon jön külföldről, bulizni viszi, csajokkal fotózkodnak. Talált magának másodállást, hogy külföldre mehessen dolgozni. Azt mondja, hogy szombat reggel jön a másodállásból, de csak vasárnap érkezik meg, úgy hogy nem is szól, hogy késik. És hasonlók. Ha itthon van sem lehet vele beszélni. Vagy ül, mint a kuka, vagy annyit mondd, hogy ne kezdjem el a balhét. De mi azon a balhé, hogy szeretném megbeszélni, ami bánt?
2014. júl. 28. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek, ki hogy érzi magát a gyerek születése óta, mi változott meg benne. Milyen szinten működött az intimitás kettőtök között a gyerek születése előtt? (nem a szexre gondolok, hanem az őszinte megnyílásokra)
2014. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Régen nem voltak ilyen gondjaink. Az intimitásnak is annyi azóta. :(
2014. júl. 28. 16:55
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelmű, hogy a gyerek születésétől vagy az azutáni élettől kattant át valami benne, lehet, hogy háttérben érzi magát, elhanyagolva, sok férfi megy ezen keresztül. a gyerek születését sok férfi szabadságvesztésnek éli meg, érdekes módon minél régebbi házasok vagytok, annál inkább. Próbáljatok meg szakértőhöz fordulni, ha ketten nem tudjátok megbeszélni. Mindenképpen tenni kell valamit, mert ennek nem lesz jó vége.
2014. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Pedig a gyerek születése óta még több figyelmet is szenteltem neki, többet is "kezdeményeztem", de úgy látszik, annál rosszabb.
2014. júl. 28. 17:04
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Így látatlanban te egy nagyon rendes nő vagy, aki próbálkozik, de hiába. A férjed már nem szerelmes beléd, és ez az egész családosdi nyűg a számára, ezért jön később, és később, és már egyetlen kérdést is vallatásnak fog fel, mert a házaséletet már nem boldogságnak, hanem ketrecnek látja.


Ha nem segít az, hogy beszélgetni akarsz, mert elzárkózik, akkor igen, marad az ultimátum. Vagy észbe kap, és teperni kezd, mert rájön, hogy fontosak vagytok, csak belekényelmesedett abba, hogy neki mindent szabad, vagy örülni fog, hogy te mondod ki a szakítást.


Így is, úgy is kapni fogsz egy választ, ami után már tudsz lépni, dönteni. Ehhez egyszer kell nagyon határozottnak lenni. Drukkolok Neked!

2014. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 28. 22:06
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
és az ilyen ember szaporodhat... atyaisten. menjen a jó k.va anyjába
2014. júl. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfi alapvetően igen kényelmes fajta, így csak akkor lép ki egy kapcsolatból, ha beleszeret másba. Miért is tenné, hiszen otthon minden szükségletét kielégítik (enni/inni, fekhely, tiszta ruha stb.), és mellette még tombolhat is házon kívül, amikor úgy tartja kedve. Ugyanakkor jellemző, hogy igyekszik addig feszíteni a húrt, amíg a partner dobja be a törölközőt, így még a szakításba sem kell kimondottan energiát fektetnie. Adja az ég, hogy tévedjek, de nekem ez volt az első benyomásom, ahogy a kérdésedet elolvastam. Én már rég kitettem volna a szűrét, az ilyen ember nem partner, nem társ, nem apa, hanem egy önző dög. (Bocsi)
2014. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én is ugyanígy gondolom. :(
2014. júl. 29. 09:56
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A problemak megoldasanak a hive vagyok, de lepj le te is szo nelkul. Ha ove a haz, koltozz el mire hazaerne, ha a tied, dobald ki a cuccait.

Most komolyan, mit kepzel magarol az ilyen?? Annyit se erdemelne, hogy elkoszonjek tole

2014. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!