Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megengednétek a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a férjeteknek, hogy "félrelépjen" egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Családomon belül merült fel a kérdés, és érdekelne mások véleménye is. Ha olyan egészségügyi problémátok lenne, ami miatt hónapokra vagy akár évekre is el lennétek tiltva a házasélettől, akkor megengednétek a férjeteknek, hogy mással élje ki az ilyesfajta vágyait? (az orális szex is tilos, és a csók is)
2014. aug. 20. 19:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Menjen. Csak nem tudjak róla.
2014. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ja tehát csak a f*rkát dughatja be azokba a nyílásokba amelyeket megszabnak. Normális férfi hogyha szereti a párját eszébe sem jut ilyen dolog hogy megcsalja hanem kivár akár egy évet is. Amúgy nem tudom mi lehet olyan hosszú betegség hogy évekig nem szexelhet valaki?
2014. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Ha nő lennék, nem engedném meg. Férfiként felháborodnék hogy mondhat ilyet hogy csaljam meg. Meg is ingana a bizalmam, mert mást gondoltam a kapcsolatunkról eddig.

(amúgy rengeteg más megoldás van, csak fantázia kérdése. Azt ne mond hogy teniszkönyököd is van:) )

2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva is felmerülhet a kérdés. Mondjuk ha a pasi impotens lesz.
2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha annyira nyomorék lennék, hogy se a kezem, se a fejem nem tudom mozdítani, akkor nagyon remélem, hogy valaki kegyelemből megöl. Ilyen esetben nem kényszeríteném, hogy mellettem maradjon csak mert úgy lenne szép meg jó meg etikus. Mellettem csak ne szenvedjen, mi lenne benne a köszönet?

Amennyiben valamilyen módon képes vagyok kielégíteni, nem igazán kell házon kívül örömöt keresnie. Azért a lehetőségek tárháza elég széles a vaginális szexen kívül... Persze ha ezen kívül megcsal, akkor azzal a lendülettel mehet is Isten hírével ahova akar.

2014. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Miféle probléma, ha szabad kérdeznem?


Egyébként nem, hiszen távkapcsolatban sem engedné az ember. A szex nem akkora szükséglet, hogy ne lehetne normálisan élni nélküle, kielégülni meg egyedül is lehet.

2014. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nics szerintem. A házasságban jóban-rosszban van, vagy lépjen le örökre!
2014. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudok elképzeli olyan egészségügyi problémát, hogy még a csók is tilos :S


Ha hónapokról van szó, akkor nem engedném, sőt felháborodnék, hogy abban a pár hónapban ez egyáltalán felmerülne kérdésként.

Ha évekről van szó, akkor viszont megérteném, hogy szüksége van szexuális együttlétre. Viszont azt nem tudom, hogy hogyan tudnánk kezelni a helyzetet. Mert biztosan bennem lenne, hogy lehet, hogy nem csak szexuális vonzalom alakul ki valakivel, hanem több is.

2014. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Gondolod, hogy engedélyt kérne? A szexuálisan egészséges nőket is megcsalják szó nélkül. És fordítva is igaz.
2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez most valami vicc? Nem bírjátok ki önkielégítéssel? Nekem például nincs párom, mégse fekszek össze senkivel, pedig nem mondanám, hogy nem hiányzik a szex. Komolyan nem értem az embereket...
2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!