Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megengednétek a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a férjeteknek, hogy "félrelépjen" egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Családomon belül merült fel a kérdés, és érdekelne mások véleménye is. Ha olyan egészségügyi problémátok lenne, ami miatt hónapokra vagy akár évekre is el lennétek tiltva a házasélettől, akkor megengednétek a férjeteknek, hogy mással élje ki az ilyesfajta vágyait? (az orális szex is tilos, és a csók is)
2014. aug. 20. 19:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha a férjem épp az életéért küzdene, akkor a szex (illetve annak hiánya) valószínűleg az utolsó utáni dolog lenne, ami eszembe jutna. Szóval nem vágynék ilyen engedélyre. Ha én lennék a beteg, akkor sem ilyeneken járna az eszem, hogy vajon megengedjem-e, vágyik-e ilyen engedélyre a férjem.
2014. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ami a házassági fogadalmat illeti, vonatkozik rá a betegségben is. Ebben a helyzetben megérteném, de elválnék. Nyilván már energiám nem lenne arra, hogy még haragudjak vagy tiltsak bármit is, ha akar menjen, de ha valaki ilyen undorító, hogy ezen jár az esze, mikor a párja az életben maradásért küzd, akkor szerintem ott nincs miről beszélni.
2014. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, lehet, az túl tud látni a saját önző igényein? Vagy, ha ő az "engedékeny" fél, tényleg csak ennyit vár a párjától? Légy hozzám hű, tarts ki mellettem, míg nem jön valami baj, amikor a szexuális igényeidet figyelembe véve nyugodtan félrek*rhatsz?

Mondd az valamit az ilyen embereknek: jóban-rosszban? Vagy az csak egy sablonduma az esküvőn, amit nem kell komolyan venni?

2014. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elvoltunk tiltva terhességem alatt 9 hónapig plusz csak a 10. Héten tudtam visszamenni a dokihoz és még 1 hét volt,hogy biztosan hasson a foggátló. Nagyarul majdnem 1 éve nem voltunk együtt semmilyen formában.most a napokban fog megtörténni a dolog. Felsem merült se benne se bennem az,hogy mással legyen. Főleg,ha az orvos tiltott el. Ha szeret kivárja ha nem akkor szerintem nincs értelme a kapcsolatnak. Fordított esetben ő megengedné vagy te megtennéd? Ebbe gondolj bele és így dönts
2014. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk allatok a szex nem elet halal kerdese.

Az egyik beteg rosszkedvu stresszes akkor a masik inkabb becezgeti simogatja masszirozza szeretgeti szex nelkul.

Az igazi hazastarsi intimitas nem a szex.

2014. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!