Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megengednétek a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a férjeteknek, hogy "félrelépjen" egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Családomon belül merült fel a kérdés, és érdekelne mások véleménye is. Ha olyan egészségügyi problémátok lenne, ami miatt hónapokra vagy akár évekre is el lennétek tiltva a házasélettől, akkor megengednétek a férjeteknek, hogy mással élje ki az ilyesfajta vágyait? (az orális szex is tilos, és a csók is)
2014. aug. 20. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mi az a betegség, amiben nemcsak szexelni, de egyéb mód is tilos? Mert olyan kérdésekre felesleges válaszolni, amiben semmi ráció nincs.
2014. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%
Megengedném. 4 éve nincs szex, csak önkielégítés,holott férjem van. vessetek meg, de nagyon hiányzik a szex, testi-lelki része.
2014. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez elméleti kérdés?


Nem hiszem, hogy valaki évekre el lenne tiltva a vagináis, anális, orális és manuális szextől is egyszerre. Annak az embernek valami extra brutál fertőző betegsége lehet, ami miatt a nemzetbiztonság száműzte egy föld alatti atombunkerbe, netán kilőtte az űrbe.


A házasság arról szól, hogy jóban és rosszban együtt. Nem csak jóban.


Úgyhogy a válasz nem.


Akinek meg ez nem tetszik, az ne házasodjon, vagy váljon el. Szerintem ha valaki őszinte magához és másokhoz is, és belátja, hogy a házasság nem neki való, azzal nincsen semmi gond, mert tiszta ügy.


De ez a nyitott házasság ez valami olyan dolog, mint a fából vaskarika. Szóval ilyen tulajdonképpen nincs.


Másrészt meg már írták is, hogy van annak a férjnek saját keze is.

2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez nem megengedés kérdése. Ha olyan a férjed, nem fog megcsalni, akkor sem, ha küldöd, ha viszont hajlamos a megcsalásra, akkor hiába nem engeded meg, akkor is félre fog menni, szerintem már elviekben is nevetséges, hogy valamit megengedni. Úgyis megteszi, ha akarja, természetesen ez nem csak a férfiakra igaz.

Ami érdekelne, hogy miért vagy eltiltva ilyen módon a szex minden formájától?

2014. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
Én 21 évesen szültem, majd fél év múlva baleset miatt ágyba kényszerültem, rengeteg műtétem volt, két évig nulla szex, a férjem fejében meg se fordult, hogy máshova menjen, pedig 25 éves volt... fel sem merült bennünk, hogy legálisan megcsaljon. Azóta már lassan 20 évet voltunk együtt :)
2014. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rólam van szerencsére szó hanem az egyik családtagomról. A lényeg az, hogy a kemoterápia olyan szinten legyengítette az immunrendszerét, hogy mindenkivel tilos mindenféle fizikai kontaktus, még az ölelés is, ez tart mostmár 1 éve...
2014. aug. 20. 21:20
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom ... Nekem ilyen állapotban lenne a feleségem, nem a szexen gondolkodnék, vagy háborognék.
2014. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem engedném meg, és én sem mennék félre.


A házasság annyi, hogy szeretni egymást és hűségesnek lenni jóban, rosszban, gazdagságban, szegénységben, egészségben betegségben. Aki ezt nem veszi komolyan, az ne házasodjon.

2014. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem engedném meg. És sem lépnék félre!
2014. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!