Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő házasság után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő házasság után miért szólítja páromnak a férjét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 10:45
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Én hiszek a házasságban, nekem fontos. Az is, hogy akivel kapcsolatban vagyok, hogy vélekedik erről.
2014. szept. 3. 12:06
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiszek a házasságba. De nem látom az összefüggést a két kijelentésed között. Ha a férfi aki épp akkor bemutatkozik neked és ott van vele a felesége, de nem feleségeként "csak" páromként mutatja be, akkor fel vagy hatalmazva, hogy letámadd, mert úgy sem a felesége, csak a párja.

Tényleg nem értelek. Nekem ez nagyon műhiszti. Ennyire unatkozol, hogy azzal foglalkozol a másik hogy mutatta be az asszonyát.

Keress valami hobbit.

2014. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki szimpatikusabb ez a kifejezés.

Vagy mert nem akarja, hogy az olyan minden lében kanál, mint te tudja, hogy férje-e a párja, vagy sem. Mert nem tartozik rád.

Ha valakikről kiderül, hogy nem házasok, azzal nem állsz többet szóba, vagy mi?

2014. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%

Ez vicces! :) Tegyük fel, hogy elmész randizni. Elmentek, megisztok egy kávét, esztek egy finom sütit, a randi végén meg megkérdezed, hogy, " ha összeházasodnánk, akkor páromként, vagy feleségemként mutatsz majd be? " - Ha ez előbbit választja, ki sem kéne rúgnod a karos székéből, rögtön ugrana, hogy elmeneküljön tőled ...


Akkor tegyük fel, hogy nem az első randi idején teszed fel a kérdést, hanem akkor, mikor már összeköltöztetek. Megkérdezed, azt mondja, neki a párom szó esik jobban, - már futsz a szobába, és csomagolod a cuccait, ugye?


Vagy tegyük fel, hogy találsz egy olyan alakot, aki még házasságot is köt veled. Házasság után, nem tudom hány nappal, mennyi idővel, legyen 1 év ... 1 házassági évfordulótok után, találkoztok a Zoli ( Legyen Zoli, ha Béla helyett ebben a topicban ez lett a behelyettesítő név :) ) régi barátaival, és párjaként mutat be a haveroknak. Másnap futsz beadni a válókeresetet?



Ezek eléggé röhejesnek hangzanak, de teljesen a te , ahogy mondták, műhisztidhez valóak. Ha ilyen pitiáner dologba ekkora ügyet csinálsz, akkor másból nagyobbat! A valós problémákról, és gyerek nevelésről nem is beszélve ... Nem hiszem, hogy lenne férfi, aki majd megáll a talpán melletted, hosszú távon. :) De reméljük, hogy megtalálod az életben a PÁRODAT. Meg a zoknid párjait is, hogyha már azért is kötekedni akarna valaki ...

2014. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szóval azt akarod mondani, aki páromnak hívja a férjét, az igazából nem tiszteli, és nem is tekinti a házastársának? Normális vagy? Te házasságban élsz?
2014. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Hujujj.... Kérdező, neked akkor gondolom a házasPÁR is ismeretlen fogalom.
2014. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
71%

"Kérdező, neked akkor gondolom a házasPÁR is ismeretlen fogalom"


Jó, de ennyi erővel hívhatná "társamnak" is...HÁZASTÁRS

2014. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert jobban tetszik neki ez a kifejezés. Attól, hogy valakik házasok, még egy pár. Igaz, nekem a férjem kifejezés jobban tetszik, és alig vártam hogy így mutathassam be a férjemet:)


Szóval kinek mi...

2014. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te szimplán buta vagy, aki kötekedni akar, mellesleg nem igen van hozzá közöd, ki hogyan szólítja/mutatja be másnak a házastársát.
2014. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem, soha nem úgy mutat be , hogy

" A feleségem Angi"

Hanem így: "Az oldalbordám, Angi"


Én sem azt mondom, hogy a férjem, hanem csak ennyit mondok:

"Az én mackóm Dénes !" Így is hívom Mackó..


Akkor mi most nem tiszteljük a 14 éves házasságunkat?? Akkor mi nem is szeretjük egymást?? Hmmmm .... én nem így érzem..

2014. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!