Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő házasság után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő házasság után miért szólítja páromnak a férjét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 10:45
1 2 3 4 5
 41/43 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
Emberek, légyszi' ne szóljátok már le mert meg merte kérdezni! Ez csak egy kérdés. Egyáltalán nem biztos hogy buta az illető.
2014. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Én is abszolút a törvényes házasság híve vagyok, nem az "szimpla" együttélésé.

Mivel manapság már sokan élnek házasság nélkül együtt, így valóban nem egyértelmű.

De viszont a "párom" sokkal személyesebb. Ezért semmi kivetni valót nem találok abban ha valaki "párom"-ként mutatja be férjét/feleségét.

Ilyenkor meg kell várni a beszélgetés során azt a helyzetet amikor tapintatosan rá lehet kérdezni.


Ahhoz viszont, hogy NÉGYSZEMKÖZT hogyan szólítják egymást, ahhoz valóban semmi közöd.

2014. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

42-es válaszoló vagyok, még egyszer.

Azoknak a hozzászólóknak akik úgy vélik, hogy BEMUTATÁSKOR semmi köze a kérdezőnek (vagy bárki másnak) ahhoz, hogy házasok-e felhívom a figyelmét:

A házasság többek közt éppen abban különbözik az élettársi kapcsolattól, hogy a másikat mennyire komolyan vállalom föl.

2014. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!