Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem szeretné, ha megműttetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szeretné, ha megműttetném a melleimet. Hiába mondom neki, hogy én nem szeretném, félek a műtéttől, újra és újra felhozza. Most azt mondta, ezt kéri 40. születésnapjára. Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 13:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

Mekkora paraszt...


Mond meg neki, hogy megkapja, ha ő elmegy pénisznagyobbításra.


Egyébként ha én akarnám és lenne rá anyagi keret, megtenném, DE nem szilikont!!! Ha szilikonos macát akar akkor menjen isten hírével.

2014. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne FÉLJ attól, hogy lelép egy macával. Örülj neki, ha ez megtörténik. Te csak nyersz a dolgon, ez az alak őrült. És ez csak rosszabb lesz, ez lelki, és szándékai szerint fizikai agresszió.
2014. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%

21-es

Akinek szilikonos, azt azért nem kéne le szilikonos macázni!

Hisz nem is ismered, ne ítélkezz!

Én megműtettem évekkel ezelőtt, még 40 éves korom előtt. Nem lett nagy, nincs is mű hatása, nem lufi. Szép, de aki nem tudja, az nem mondja meg, hogy műtve van.

Tehát nem vagyok plasztika ellenes.

De soha nem műtetném meg magam egy pasi, vagy bárki más kedve miatt!!! Magam miatt csináltattam meg, mert nem éreztem jól magam a bőrömben.

Amúgy teljesen átlagos nő vagyok, nem cicababa, nem csak a cicababa típusok mennek plasztikai műtétre.Sokkal több átlagos nő műtteti meg magát, mint gondolnátok, csak mivel nem feltűnősködnek, nem veszitek észre.

A férjed kissé tapló, szülinapra kér ilyet, hogy te érezd magad rosszul, ha vissza utasítod. Én azt tanácsolom, hogy ha te nem szeretnéd, az ő kedvéért semmiképp ne menj bele ebbe, megbánhatod, és akkor már nincs visszaút. Ez olyan dolog, amit más miatt NEM szabad bevállalni!

2014. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
Egyezz bele és szabass át valamit rajta.Farknövelés? Egál ;)
2014. szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!