Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotoknak valószinüleg nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel jövőre szeretnénk összeházasodni. Ma a bátyjánál voltunk akinek van két kisgyereke. Páromnak mondom, hogy nekünk mikor lesz gyerekünk, meg én már holnap szülnék stb. Erre ő elmondta, hogy a volt feleségétől azért vált el mert 7 év alatt sem született gyerekük, ami felőrölte a kapcsolatukat. Miért nem mondta ezt el hamarabb.

Most mi lesz?


2014. szept. 6. 20:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura, hogy azt sem mondta, hogy voltak-e kivizsgáláson, csak annyit nyögött neked, hogy 7 évig nem jött össze a gyerek.

Nos ugyanúgy lehetett a nő, mint a férfi miatt is a sikertelenség, vagy mindkettejük miatt!

Elmondta, hogy milyen kivizsgálásokon voltak?? Ha sunyin lapít, mert mondjuk tudja, hogy miatta nem lehet gyerek, az elég gáz...lehet ez előző asszonyt is ezzel csinálta ki lelkileg, hogy nem tett semmit a sikerért

2014. szept. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegy, hogy ki miatt miatt nem jött össze, mert ha a nő volt meddő és a férj hagyta el emiatt, mert pl. nem kel neki csak saját gyerek, akkor probléma, hiszen egészen addig te sem tudhatod, hogy ki tudsz hordani egy gyereket, amíg ki nem hordtál egyet. HA véletlenül te is problémás vagy ilyen szempontból, akkor téged is elhagy? Ha a pasid volt a ludas és erről soha nem szólt neked, holott már el is jegyzett, akkor egy rohadt szemét, ez nem olyan kaliberű dolog, amit jogosan hallgat el, és alapvetően megrengetné bennem a bizalmat. Soha nem beszélgettetek gyerekvállalásról, amikor ez szóba kerülhetett? Nekem ez nagyon életszerűtlen, hogy jegyesek vagytok, együtt terveztek közös életet és ez szóba sem került.
2014. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Volt meddőségi vizsgálaton?
2014. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy meddő, mert akkor azt mondta volna, nem pedig azt, hogy 7 évig próbálkoztak. Egy év után mindenki elmegy dokihoz akinek nem jön össze, ott kiderül hogy meddő vagy sem. Szóval már tudna rólad a párod és akkor biztos nem így adta volna elő. Van olyan hogy két ember egyszerűen nem passzol össze biológiailag és nem születik baba. Szétmennek és mindkettőnek lesz gyereke az új kapcsolatában. Ettől függetlenül menjetek el egy kivizsgálásra, hogy megnyugodjál. Továbbá tanulj más hibájából és ne a gyerekhajhászás legyen a legfontosabb a házasságotokban, hanem egymás szeretése, segítése.
2014. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el. Ő egyébként jobban vágyik gyerekre, mint én, tehát jobban fájna neki, mint nekem. Szeretem nagyon, örökbe is lehet fogadni, ez nem tudna véget vetni a kapcsolatunknak. A másik, hogy nekünk is másfél éve nem sikerül, igaz, azt mondták, nekem fogynom kéne, és akkor tudnék teherbe esni, dolgozom rajta. Ő azt mondta nem hagyna el, de én nem akarnám, hogy egy olyan nővel maradjon, aki nem tudja neki megadni azt, amire a legjobban vágyik.
2014. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!