Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valaki örök életre megtalálja a párját és esetleg nincsen megcsalás? Szóval hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a környezetemben, hogy manapság egyre többen nem hisznek a házasságban és abban, hogy 2 ember hűséges tud egymáshoz maradni és szeretik egymást.

Ez miért olyan hihetetlen, ha minden működik 2 ember között?

Nálatok volt olyan a házasságotok alatt, hogy valamelyikőtök megingott, elbizonytalanodott egy harmadik fél miatt vagy akármi más miatt?

Rendbe tudtátok hozni a dolgokat?

Hány éve vagytok házasok? Korotok?



2014. szept. 23. 17:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan 8 éve vagyunk együtt, és 4 éve vagyunk házasok. Nem jutott és jut eszünkbe megcsalni a másikat. Én 33, a férjem 30 éves.
2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Harmincasok vagyunk, 11 éve együtt, 6 éve házasok. Nem vagyunk szentek, igen voltak rosszabb időszakok, megingas is volt, főként az én részemről, de azt biztosan tudom, hogy a férjemmel szeretnék maradni, ameddig csak lehet. A jó kapcsolathoz pedig nem szerencse kell, hanem rengeteg munka. Így azok, akik erre nem képesek/hajlandóak jobb is ha nem hisznek a házasságban, csak úgy magától nem működik évtizedeken át.
2014. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%

7: Igazából teljesen mindegy, hogy milyen probléma volt, mert bármi okozhat problémát, ha nem foglalkoznak vele. És persze ilyenkor igen könnyű észrevenni másokat, amikor otthon gond van és a párod magasról tesz a megoldásra.

De szerencsére időben rájött ő is, hogy tenni kell valamit.


Egyébként ezzel a kötelező megszokással én sem értek egyet. Nekünk 12 év után is remek a szex, és a mai napig hiányzik, ha pár napig távol vagyunk egymástól :)

2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nagyon tisztelem azokat akiknek összejön :)
2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
34%
Szép dolog a hűség. De mielőtt bárki elszállna az itt adott "örök hűség" válaszoktól, talán olvasgassa gyakrabban a gyk-t, vagy nézzen szét a társ- vagy szexpartner keresőkön, hány nős férfi és férjes asszony van fenn. De inkább férfiak. Egy dolog, amit szeretne hinni az ember, egy másik dolog pedig a valóság és az egyre romló erkölcsi morál.
2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
1 Nekünk 5 évig volt teljesen jó a szex, utána osszehazasodtunk, a férjemnek azóta semmi kedve nincs hozzá, sokat dolgozik, stb., az a 2 éves szabály, hogy addig tart a szerelem, csak a nagy átlag.
2014. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
77%
15-ösnek teljesen igaza van. Általánosított, mert sajnos ez már általános. Tisztelet a kivételnek!
2014. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%
IGEN! MEGCSALÁS NÉLKÜL, 56 éve jóban-rosszban EGYÜTT! 75 éves nő vagyok
2014. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Kedves 18-as gratulálok! és további sok boldogságot kívánok! :)
2014. szept. 23. 17:52
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig elleneztem a házasságot, mint intézményt. A komoly kapcsolatoknak is úgymond ellensége voltam, nem szívesen költöztem össze senkivel. Azonban egy új munkahely alkalmával megismertem egy olyan nőt, aki teljesen más volt mint az addigiak. Semmivel sem volt hasonlítható, egyszerűen beleszerettem, viszont is megtörtént, összeköltözés, házasság is megvolt már, most várjuk a 3. gyermekünket. 12 éve vagyunk házasok. A házasságot csak a mostani feleségemmel tudom elképzelni. Előtte egy kapcsolatomban sem éreztem azt, hogy igen, ezt a nőt el tudom képzelni feleségnek, anyának.


35/F

2014. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!