Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valaki örök életre megtalálja a párját és esetleg nincsen megcsalás? Szóval hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a környezetemben, hogy manapság egyre többen nem hisznek a házasságban és abban, hogy 2 ember hűséges tud egymáshoz maradni és szeretik egymást.

Ez miért olyan hihetetlen, ha minden működik 2 ember között?

Nálatok volt olyan a házasságotok alatt, hogy valamelyikőtök megingott, elbizonytalanodott egy harmadik fél miatt vagy akármi más miatt?

Rendbe tudtátok hozni a dolgokat?

Hány éve vagytok házasok? Korotok?



2014. szept. 23. 17:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Megingathatatlan szerelemben és hűségben együtt már 20 éve!Nem tudom a jövő mit hoz,de én hiszek abban,hogy van olyan egymásra találás ami után már nem kell az embernek más!Valaki azt írta,hogy ennek a titka,hogy lassan szerettek egymásba,nos én az ellenkezőjét állítom! Ha észveszejtő lángoló ,embertpróbáló szerelemmel indul egy kapcsolat akkor az hosszú évek alatt van miből táplálkozzon!Én tudom,hogy nekem a párom az igazi és soha nem kell másik férfi mert ő nagyon magasra tette a mércét!

Mélységesen tisztelem az elmúlt 20 évünkért és 23 év ismeretség után is szerelmes vagyok belé! Hogy ő mit érez csak ő tudhatja,de én nem kételkedek benne,mert őszinte és jó ember!

2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
61%
28 Nyilván mindenki örül, hogy boldog vagy a néhány éve tartó kapcsolatodban, a kérdés mellesleg hosszabb kapcsolatokra irányult. De ilyen kevés tapasztalattal, felesleges ilyen nagy életigazságokat megfogalmaznod, főleg ilyen kategorikusan. Sokféle ember van és sokféle szerelem és sokféle megcsalas is. Én ismerek olyan párt, ahol megtortent, kiderült, a nő megbocsajtott és már sok éve együtt vannak, többé nem kockaztatna meg ezt a férfi, ők nagyon boldogok. Felesleges ítélkezni, meg azt mondani hogy az igazi szerelemben mi van, meg mi nincs.
2014. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék 16 éve vannak együtt, kifelé az látszik, hogy milyen boldogok. Egymásnak ők voltak az elsők és az egyetlenek. De megingás az volt. A férje részét nem tudom. De barátnőm részéről volt, és nem rajta múlt, hogy nem lett belőle megcsalás... Megingások mindig vannak, a kérdés az, hogy tudja-e mérlegelni az illető, mit kockáztat.
2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Hiszek a házasságban és hiszek az örök hűségben. Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel (nekem ő az első férfi az életemben) és hűségesek vagyunk. Ha nem lennénk azok, már jó párszor félreléphettünk volna mindketten...még sem tettük, sőt..eszünkbe sem jutott! 29/nő
2014. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%

"28 Nyilván mindenki örül, hogy boldog vagy a néhány éve tartó kapcsolatodban, a kérdés mellesleg hosszabb kapcsolatokra irányult."


Mi bajod van? Savanyú a szőlő? Megcsaltak vagy mi a gondod? Egy büdös szóval nem volt odaírva, hogy hány éves kapcsolatokra kíváncsi a kérdező...szóval tanulj meg olvasni, és ne kötözködj mert szánalmas.


"De ilyen kevés tapasztalattal, felesleges ilyen nagy életigazságokat megfogalmaznod, főleg ilyen kategorikusan."


Neked semmi alapod nincs arra, hogy tapasztalatlannak állíts be. Mire fel? Csak mert 5. éve vagyok a férjemmel és nem 10-20-30? Na és akkor mi van? Semmi....Majd leszünk több éve is együtt amikor elég öreg leszek hozzá.

Szerintem mindenki aki ide válaszolt leírhatta a véleményét a kérdéssel kapcsolatban, ezt én is megtettem. Az, hogy neked ez nem tetszik, az a te problémád, nem vagyok rá kíváncsi. Tudod nem én tettem fel kérdést, hanem a kérdező.


"Sokféle ember van és sokféle szerelem és sokféle megcsalas is. Én ismerek olyan párt, ahol megtortent, kiderült, a nő megbocsajtott és már sok éve együtt vannak, többé nem kockaztatna meg ezt a férfi, ők nagyon boldogok. Felesleges ítélkezni, meg azt mondani hogy az igazi szerelemben mi van, meg mi nincs."


Mint írtam, van egy véleményem a témával kapcsolatban, amit kifejtek ha megkérdezik. Nem érdekel hogy más mit gondol az én véleményemről. Akinek a véleménye érdekel, az egyet ért velem és ennyi. Nekem nem kell több.


Én itt most lezártam a veled való társalgást. Hiába kötsz bele a későbbiekben abba amit írtam, nem fogok rá reagálni, mert nem süllyedek le arra a szintre ahol te vagy.

2014. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kedves Mr. King, amit én írtam az normális hangnemben meg volt fogalmazva, irritáló volt a hozzáállásod, csak próbáltam rávilágítani, hogy nem jó, ha valaki ennyire sarkos véleményt fogalmaz meg, tanulhattál volna belőle. Tudtommal még senki sem csalt meg, de nem hiszem, hogy ez a tárgyhoz tartozik.

A válaszod alapján minősíthetetlen a stílusod. És itt most kimásolok valamit a kis irományodból:

"Mint írtam, van egy véleményem a témával kapcsolatban, amit kifejtek ha megkérdezik. Nem érdekel hogy más mit gondol az én véleményemről. Akinek a véleménye érdekel, az egyet ért velem és ennyi. Nekem nem kell több."

Aha, téged senki véleménye nem érdekel, csak azé, aki ugyanazon a véleményen van, mint te. Hát ez gyönyörű. Akkor egyáltalán minek irkálsz ide, vagy bárhová, legyél el csak magadban, úgyis csak saját magadra vagy kíváncsi........ Még mindig nem látod, hogy mekkora arrogáns, nagyképű, bunkó vagy?

Egyébként én sem szeretnék veled tovább csevegni.............

2014. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
De egyébként azt sem értem, hogy mi verte ki nálad ennyire a biztosítékot? Azon, amit írtam, ennyire nem lehet megsértődni, kimondottan visszafogott komment volt.
2014. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Még mindig te kötöttél belém, és nem fordítva. Csodálkozol hát, hogy zavar? Neked sem volt épp kedves a stílusod....


Én nem kritizáltam a válaszodat, te se tedd az enyémmel. Nem érzed hogy itt te voltál az aki provokált? Ha nem érzed akkor veled van baj.

Nincs bajom azzal aki nem ért egyet az én véleményemmel alapvetően, de a kötözködést nagyon nem szeretem...Itt a kérdező kérdezett, véleményt kért, emberek pedig válaszolnak. Pont. Mit nem lehet ezen felfogni? A te véleményed speciel azért nem érdekel, mert nem ismerlek (háza az égnek), semmit nem számítasz az életemben. Akkor miért is kéne hogy érdekeljen?

2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!