Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valaki örök életre megtalálja a párját és esetleg nincsen megcsalás? Szóval hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a környezetemben, hogy manapság egyre többen nem hisznek a házasságban és abban, hogy 2 ember hűséges tud egymáshoz maradni és szeretik egymást.

Ez miért olyan hihetetlen, ha minden működik 2 ember között?

Nálatok volt olyan a házasságotok alatt, hogy valamelyikőtök megingott, elbizonytalanodott egy harmadik fél miatt vagy akármi más miatt?

Rendbe tudtátok hozni a dolgokat?

Hány éve vagytok házasok? Korotok?



2014. szept. 23. 17:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig töretlenül hiszek a legújabb házasságomban.
2014. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Aki megcsalt,abban már többet nem bízok.


És hiszek abban, hogy egy életre választok párt magamnak.Nos, a hűség,márcsak a páromon függ.

2014. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%
22: Ez nagy hiba, ha így gondolod. A hűség nem csak a párodon fog múlni. Egy kapcsolat nem múlhat egy emberen. Az sem mindegy, hogy hogyan fogsz vele viselkedni, hogyan reagálsz a problémáira, kéréseire, hogyan bánsz vele, milyen helyzeteket teremtesz, stb. Nagyon sok fog rajtad is múlni!
2014. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
56%

Az örök szerelemben nem hiszek. A hűségben, az örök szeretetben és boldogságban igen. Szerintem a hűség elhatározás kérdése, akkor is, ha már tényleg csak megszokás van.

Nálunk egyszer volt olyan, hogy a férjem fejében megfordult, hogy még egyszer kiéli magát. Nem történt meg, azt is ő vallotta be, igaz, évekkel később. Egy nagyon hosszú beszélgetés lett a vége, de ettől függetlenül bízom benne, hiszek a házassági esküben és a kapcsolatunkban.


Mi több, mint 7 éve vagyunk együtt, 6,5 éve élünk együtt, és 2 éve vagyunk házasok, én 27 vagyok, a férjem 35.

2014. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne.Hiszek abban,hogy nem én vagyok egyedül a földön aki ugyanígy van ezzel,és most már hiszem azt is,hogy megtaláltam azt az embert aki ugyanígy gondolkodik,mint én.
2014. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
én hiszek benne, szerencsére a kornyezetemben több, 30+éve működő boldog hazassagot latok, természetesen ők sem voltak mindig boldogok...de mindig talaltak megoldást, pedig nem piti problémáik voltak. ..egy dolog biztos volt, nem úgy álltunk a hazassaghoz a férjemmel, h legfeljebb elvalunk...ahhoz nagyon nagy dolognak kellene történnie. ..az örök hűség...nem tudom, ezt az élet fogja adni, egyelőre igen, elhiszem...8év együtt, 4év házasság, 28 évesek vagyunk
2014. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy uralkodni tudunk az ösztöneinken. Mi már 16 évesen rájöttünk arra, hogy a megcsalásnál jobb az, ha tisztázzuk előtte a dolgokat, ki jobbra, ki balra...aztán utána lehet nézelődni.


Ha lenne is, hogy bármelyikünknek valaki megtetszik előbbrevaló a másikunk iránti tisztelet és megbecsülés egy alkalmi szexnél...A bizalom és az érzelmi stabilitás mindig is fontos volt nekünk...A megcsalás mindent felrúgna, többé nem lenne amire építkeznünk.


Úgyhogy én hiszek abban, hogy megcsalni nem fogjuk egymást.


7 éve együtt, de még nem vagyunk házasok

2014. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Én hittem benne hogy megtalálom a hozzám tökéletesen illő férfit. Ez meg is történt. :) és az örök hűségben is hiszek. Hiszek abban, hogy ha 2 ember őszintén igazi szerelemmel (nem fellángolással, és nem pusztán vággyal, megszokással stb) hanem tiszta igazi szerelemmel szeretik és tisztelik egymást, ott soha nem lesz megcsalás. Még egy csók erejéig sem.

Mert egy 3. nem jelent kísértést egyik fél számára sem. Aki igazán szereti a párját annak nem jelent kísértést a másik ember...


Ahová egy 3. fél be tud menni ott nincs szerelem a megcsaló fél részéről, nincs tisztelet, nincs semmi, csak egy nagy kupac gerinctelen féreg aki évek óta hazudik annak aki tényleg szereti.


Nálunk egyszerűen arról van szó, hogy a személyiségünk, a szexuális igényeink 100%-ig összepasszolnak. Egyikünk se hajszolta soha azt, hogy minél több partnerünk legyen, nem vágytunk mai divatos szóval arra hogy "kiéljük " magunkat. 1 életre szóló lelki társat, barátot, szeretőt, párt akartunk, és ezeket mind megtaláltunk egymásban. Nagyon csöpögősen hangzik de így van.


Soha nem volt megingás és elbizonytalanodás sem. Nehézség volt, de annak semmi köze a megcsaláshoz, és a szerelmünk sem ingott meg. Pedig azért a nehézségért amivel nekünk kellett megküzdeni, sok házaspár elvált volna. Nálunk ez fel se merült.


Nem tart régóta, mert nem vagyunk még annyira öregek:D én 28 vagyok, a férjem 25 éves. Az 5. évben van a kapcsolatunk, illetve karácsony előtt leszünk 3 éves házasok:).

2014. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Volt egy hullámvölgyünk, de az még jóval a házasság előtt. Azóta nem volt nagyobb problémánk.
2014. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Igen


Még nem házasságban, hanem kapcsolatban volt megingás korai kapcsolatban részemről volt 3. Fél miattti..de nem volt semmi..csak kísértés..később egyéb okok míatt volt megingás

Persze, helyre

6 éve vagyunk kapcsolatban1 éve avgyunk házasok még csak

27-28

2014. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!