Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel összevesztünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel összevesztünk az örökségemen: kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Anyukám hosszú betegség után elhunyt. Mivel mi távol élünk tőle, az ellátását főleg a testvérem oldotta meg, mi csak gyakran látogattuk, néha elhoztuk magunkhoz, de a mindennapi dolgokkal a testvérem bírkózott meg.

Örököltünk egy házat és egy autót. A házat eladjuk, az autót pedig a testvéremnek szeretném adni.

A férjem szerint viszont azt is el kéne adni és felezni a pénzt. Szerinte ezzel a saját gyerekeimet lopom meg.


Kinek van igaza? Ti mit tennétek?


2014. szept. 30. 11:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
39%
Ez a kérdés legalább kétszer volt már, nem unod?
2014. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%

Utolso!

Szerintem azert irta ki harmadszorra is, mert harmadszorra vesztek ossze a no oroksegen.

2014. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
33%
És egy év után még mindig ez a téma.Már rég oda adta vagy nem adta a tesónak,mit kell erről már beszélni.
2014. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
A ferjet meg mindig, egy ev utan is zavarja:) Gondolom, kedves ferj beszel (uvoltozik meg mindig rola)
2014. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
33%
Zavarjakit érdekel, ha már odaadta tenni ellene nem fog tudni.
2014. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképpen nem a pénzéhes férjednek, akinek amúgy totál semmi köze az örökségedhez!

Miféle ember az ilyen?! Ha vele tenne hasonlót a testvére,vagy bárki, biztosan borzalmasan fel lenne háborodva.

Kérdezd meg a férjed, hogy szerinte mennyitől esett el a testvéred, amíg a beteg anyukátokat ápolta? Nem mellesleg amit az ember kibír lelkileg ilyen esetekben.

Szégyellje magát a férjed a kapzsiságáért!

2014. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Apukámmal ugyanez volt a helyzet, ő a házat hagyta rá a húgára (mi 1000 km-re laktunk tőlük, apa évente kétszer tudott csak járni, a húga ápolta az anyjukat végig). Ott nem volt kocsi, csak ház, és apukám nem kért a ház árából.


Szerintem te jó ember vagy, a férjed meg szégyellheti azt a nevelést, amit kapott. Remélem, nincsenek még gyerekeitek, nehogy tőle örököljenek/tanuljanak Embernek lenni...


27N

2014. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
E 6 eve apam minden vagyonarol lemondtam, mint egyetlen orokos, a mostohalanya javara, aki segitette, tarsasagot nyujtott, neha meg egy vasarnapi ebedet is. En kulfoldon elek, nem voltam ott, mindent a no erdemelt. Ezt apamnak is megmondtam, mielott meghalt. Ferjemet meg sem kerdeztem errol, semmi koze hoza, sot meg csak ra sem kerdezett, hogy mi van az orokseggel. 6 ev utan meg a mai napig sem, egyszer sem hozta fel a temat. En dolgom.
2014. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy a férjed milyen jogon szól bele a ti örökségi ügyetekbe....

Én igazat adok neked, ritka az ilyen ember, aki azt is nézi, hogy a testvére gondozta többet a szülőt és ezért az örökségből is többet adna neki.

2014. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a férjednek kb. semmi beleszólása nincs.
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!